Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Superfin prickig klänning ifrån other stories, knappt använd❣️
Klänning - Helt ny, endast testad!! Har även slits framtill som inte syns på bilderna. Skulle säga att den är lite liten i storleken🩵
Klänning s - Snygg A-linjeformad klänning från zara
Klänning  - Inte använd fortfarande prislapp
Klänning  - Använd en gång, i gott skick
Snygg klänning  - Super snygg klänning som påminner om 2000-talet! Ljuset gör den inte justice, den är lite mer lila än bilderna får den att framstå, men inte överdrivet! Siter Supper snyggt på kroppen, ger jätte bra figurr! 😻😻
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: ?
Färg: Lila

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörklila klänning i nyskick i silke:)

Tilda
Tilda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Casio fx-7400GII - Grafräknare i nyskick
Sökes  - Hej! Jg söker denna jackan från and other stories! Storlek spelar inte jättestor roll :)
SÖKER!!!Brun teddyjacka från H&M - Söker denna jacka från hm i S M eller L
Fin klänning/jacka - Superfin klänning och jacka som är köpt på loppis. Man kan ha den både som klänning och jacka:)
Supersöt balaklava - Supersöt luva/balaklava som är jättefin att ha under en jacka. Funkar på mig men lite liten så skulle rekommendera på nån som har lite mindre huvud. En liten fläck på framsidan men den kamouflerar sig ganska bra i tyget. Luvan har även resårspännen!
Söt topp - Jättefin tröja i superbra skick. Köpt från sellpy men aldrig använd av mig och de känns som den är nästintill oanvänd. Säljer eftersom den är för kort för mig i armarna (jag är 173). Skulle rekommendera för xs eller mindre då de är barnstolek (146/152). Funkar på s också om man är fine med att vika upp armarna lite:)
Superfin tennisklänning - Superfin tennisklänning som jag köpt från sellpy. Jag har aldrig använt den då den är lite för kort (jag är 173) och den känns oanvänd. Så smickrande färger när man får lite solbränna <3. Passar xs/s.
Drömklänning - Min absoluta Drömklänning som tyvärr blivit för liten. Så fin mörkblå skimrande färg i sidenaktigt material. Lite djupare i ryggen och veckad nedtill.
Supersött linne - Jättefint linne med röda o rosa prickar
Liknande annonser
Visa alla