Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Studentklänning - Säljer denna helt nya studentklänningen från bubbelroom storlek M
Studentklänning  - Supersnygg vit helt ny klänning. Helt ny i strl M passar i strl S oxå, ordinarie priset är 1100kr.🌺🌸
Studentklänning  - Snygg vit klänning med långa ärmar och rynkade detaljer framtill. Perfekt för en stilren look. Passar både M och S. Klänningen har en kvadratisk halsringning och är gjord i ett mjukt material. Klänningens längd går att skjusteras som man kan se på bilderna efter önskad längd.Passar perfekt till studenten eller allmänt. Den är köp på dressy och nypris är 499kr. Den är helt ny och original förpackningen finns kvar. Pris kan diskuteras.
Studentklänning  - Vit spetsklänning med långärmade spetsdetaljer och en luftig kjol. Perfekt till studenten, konfirmationen eller en sommarfest💕Använd ett fåtal gånger därav ingen etikett kvar tyvärr, men passar storlek S/M
Studentklänning - Fin klänning med öppen rygg från design by si. Modellen är 160 cm lång och kjolen är 51 cm. Klänningen är oanvänd och prislappen finns kvar, säljes då jag hittade ett bättre alternativ. Nypris 136
Studentklänning  - Super söt klänning, köpte två storlekar och säljer denna storlek som inte passade, då det var krångligt att lämna tillbaka! Helt ny med prislapp kvar❤️
Studentklänning
Studentklänning - 89 Studentklänning - 90 Studentklänning - 91

Studentklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min studentklänning stl M. Köpte den förra året för 799kr men säljer den för 450kr. Jag brukar bära S i klänning men det är ingen stretch så funkade att gå upp en stl. Superfin med den perfekta längden och passformen med bandet i midjan

Sarah Wallin
Sarah Wallin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Glittrig-tröja - Jättefin glittrig-tröja från H&M. Bara använd en gång. Lite kortare passform som man knyter. Inklusive frakt
Blå jeans från Abrand Jeans - Snygga blå jeans från Abrand Jeans med klassisk femficksdesign och knappgylf. De har en rak passform och är perfekta för en avslappnad stil. Jeansen har en diskret logga på bakfickan. I modellen A’94 High straight. Jag är 168 och brukar har stl s!
Ljusblå jeans från Abrand Jeans - Snygga ljusblå jeans från Abrand Jeans med en klassisk femficksdesign. De har en hög midja och raka ben, vilket ger en tidlös look. I modellen A’94 High straight. Jag är 168cm och har ofta stl s!
Liknande annonser
Visa alla