Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning - Ljusblå blommig adoore klänning  Midi längd  Finns en fläck på vänstra sidan på bröstet, syns nästan inte alls. Men den går säkert bort med lite kärlek. Klänningen är använd 2 gånger  Jag är 171cm för referens
Adooreklänning - Ljusblå/turkos sommarklänning från adoore. Använd 1 gång.
Adooreklänning  - Stl. 34  Aldrig använd
Adoore klänning - Jättefin Adoore Capri klänning som tyvärr är lite liten upptill för mig. Endast använd en gång. Klänningen har inga skador eller fläckar. Köparen står för frakten, annars kan jag mötas upp vart som helst i Stockholm❤️
Adoore klänning - Super fin blå klänning från Adoore!💙 Finns inte på hemsidan längre. Storlek 34. Använd 1 gång. Inga tecken på användning! Perfekt inför sommarens alla fester!
Adoore klänning - Supersöt ljus klänning med små blommor från Adoore!
Adoore klänning  - Säljer min Adoore klänning endast använd en gång på ett bröllopp. Storlek 34 men inte lika tight i midjan som dem andra modellerna kan vara, är 163cm och den släpar i marken om jag ej har klackar! Ord pris 1595kr
Adoore klänning  - Adoore klänning i modellen Paris Storlek 34  Aldrig använd prislapp finns kvar. Köpte den för den större storleken var förstor men tyvärr kan jag inte ha den mindre storleken heller då den är förliten. Super fina klänning annars.
Adooreklänning
Adooreklänning - 89 Adooreklänning - 90

Adooreklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Blå

1150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna superfina klänning ifrån adoore🩷🩷 endast använd 2 ggr!! Nypris: 1495:-

Ida
Ida
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️
Balklänning  - Hej! Jag säljer min och min kompis jätte fina ljusrosa och ljusblåa klänningar som vi haft på våran bal. Man kan ha den både offshoulder och vanligt. Klänningarna har en dragkedja i ryggen vilket gör det lätt att komma i och ur. Vi har vanligtvis storlek 36/ S och är cirka 160-165 ca långa och på bilderna hade vi även klackar.Den rosa är lite kortare då vi lagt upp den men inte klippt bort något så det går lätt att ta ner till samma längd.Går att lägga upp klänningen om man skulle vilja.Båda7000