Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oanvänd sommarklänning  - Klänningen är från cider helt oanvänd. Originalpris 375kr.  Köpte den i storlek s men den sitter mycket löst runt midjan där jag hade önskat få en korsett effekt.  Tycker den är supersöt men lite utanför min comfortzone så det blev inget 💚
Sommarklänning - Använd 2-3 gånger så perfekt skick! Står storlek xxs men passar xs, säljer då den är lite stor på mig💕 Pris kan diskuteras!
sommarklänning - Fin sommarklänning från bikbok i nyskick🩷  vit med blå blommor🪻 storlek XS
Sommarklänning  - Helt ny sommarklänning med trekvartsärm från vero Moda som tyvärr var för stor för mig💗alla lappar är kvar! Nypris: 299kr
Sommarklänning  - Säljer en super gullig och fin klänning, då den inte längre används! Passar xs💗
Sommarklänning - Jättefin klänning köpt på Bikbok som jag nu säljer då den blivit för liten💞 använd ett fåtal gånger och i superfint skick❣️
Sommarklänning  - En fin sommarklänning från shein, använd en gång💕
Sommarklänning
Sommarklänning - 0 Sommarklänning - 1

Sommarklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Cider
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

210 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt vit klänning som är perfekt till skolavslutningar och sommaren. Klänningen är från cider men är inte säker om den säljs fortfarande ❤️skicka gärna om du har frågor eller vill ha fler bilder❤️❤️

Emma Ek
Emma Ek
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa kortklänning från Muses - Supersöt rosa kortklänning från Muses med broderade blommönster, volangdetaljer och en snygg cut-out framtill. Klänningen har korta puffärmar och omlottkänsla vid bysten. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Gul rutig kortklänning med volang - Superfin gul och vit rutig kortklänning som man knyter i bak. Köpt på Zara sommaren 2024 och har endast använt den en gång.
Zara klänning  - Super fin och populär klänning från Zara!
Marinblå balklänning - Supersnygg marinblå balklänning med djup v-ringning, markerad midja och ballongärmar. Klänningen har knappar framtill och en elegant, figurnära passform som ger en lyxig känsla. Perfekt för speciella tillfällen när du vill sticka ut. Använd en gång, nypris 1969kr.
VIT KLÄNNING - Vit klänning från Zara som är perfekt till sommar. Den är kort men har shorts under som ej syns. Skriv för fler bilder. Priset kan diskuteras vid snabb affär.
Balklänning  - Säljer nu min älskade balklänning från mascara, den är i jättefint skick och är i storlek 34! Köpt på zalando. Skriv om ni har funderingar 🩵🩵🩵
Ljusblå satin balklänning  - Jättefin balklänning från by Stina, använt en gång. Storlek S, long (147cm). Modellen engla, men knutit den annorlunda så att den blir utan axelband💗💗