Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig långklänning med knyt i midjan - Säljer en flowy långklänning med grönt och blått blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, knyt i midjan och luftiga, korta ärmar. Materialet är lätt och känns som polyester, perfekt för varma dagar. Den har en avslappnad passform och ger en fräsch vibe.
Blommig långklänning i pastellfärger - Supersöt långklänning med småblommigt mönster i rosa, gul och vit. Klänningen har korta puffärmar med volangkant och smockad överdel som ger en fin passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Använd en gång
Blommig långklänning  - Långklänning med blommigt mönster i vitt, beige, lila och gult på en ljusrosa botten. Ärmlös modell med markerad midja och v-ringad hals.
Blommig långklänning - Säljer nu denna otroliga långklänningen som varit supertrendig. Storleken är M men eftersom banden är sjysterbara så passar den även S
Blommig långklänning med volang - Säljer en romantisk långklänning med blommigt mönster i rosa, grönt och beige. Klänningen har volangdetaljer vid halsen, knappar framtill, knytband i midjan och långa puffärmar. Materialet är lätt och luftigt, perfekt för varma dagar.
Blommig långklänning från Gilli - Superfin långklänning från Gilli i ljusrosa med blommigt mönster och gula detaljer. Klänningen har korta puffärmar, volang vid halsringningen och knyt fram. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Blommig långklänning med volang - Långklänning med tunna axelband och stora volanger upptill. Klänningen har ett rosa och rött blommönster på ljus botten och är luftig och flowy. Perfekt för varma dagar när du vill sticka ut lite extra.
Blommig långklänning med skärp i midjan,
Blommig långklänning med skärp i midjan,  - 89 Blommig långklänning med skärp i midjan,  - 90 Blommig långklänning med skärp i midjan,  - 91

Blommig långklänning med skärp i midjan,

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blommig långklänning från 2Day. Klänningen är gul, rosa och blå, den har skärp i midjan och knappar fram hela vägen. Den köptes nyligen second hand på Arkivet och jag skulle säga att den är i bra skick.

Frida
Frida
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Studentklänning volang - Superfin vit egen sydd klänning som passar perfekt tilll avslutning eller studenten. Jag är 165 cm o den är i storlek S🩷
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Hm klänning  - Jätte fin somrig klänning från hm. Helt ny!💕
Adoore klänning  - Säljer nu min vita studentklänning från adoore med djup v-ringning och stora puffärmar. Klänningen har knappar framtill och markerad midja. Knappen längst ner har ramlat av men tycker att man inte tänker på de! Perfekt till student eller sommarens festligheter.
Marinblå balklänning  - Balklänning som är helt oanvänd, säljer då den var för liten. Storlek S
Blommig axelbandslös kortklänning - Söt axelbandslös kortklänning med volanger och blommigt mönster i ljusa toner av rosa och grönt på vit botten. Klänningen har omlottdetaljer upptill och är perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd en gång, kolla gärna in min profil eller min Vinted för andra fina kläder!