Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Kort grön blommig klänning
Kort grön blommig klänning  - 89 Kort grön blommig klänning  - 90

Kort grön blommig klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Färg: Grön

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kort grön blommig vardags klänning som bara används 2 gånger

Medya Özdemir
Medya Özdemir
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön blommig klänning  - Säljer denna jättefina grön blommiga klänning/Byxdress. Ser ut som en klänning men har inbyggda shorts!
Grön blommig klänning - Säljer denna klänningen som jag köpt från Sellpy som aldrig kommit till användning. Väldigt bekvämt material som är perfekt nu inför lite varmare dagar! Skulle säga att den passar storlek s-m då materialet är hyfsat stretchigt!🤗
Grön blommig klänning - Säljer denna gröna blommiga klänning💗
Grön blommig klänning  - Aldrig använd. Det går att spänna banden. Finns ett band i midjan. Den är mer ljusgrön än av den ser ut på bilderna.
Blommig grön kort klänning från Adoore - Supersnygg kort klänning från Adoore i gröna och blå toner med blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, långa puffärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt, glansigt material som känns lyxigt och flowy. Klänningen är oanvänd och prislappen sitter kvar🤍 pris går att diskuteras🩷
Grön blommig klänning - Grön blommig klänning med knappar på baksidan. Storlek 38
Grön blommig klänning med kort ärm - Söt ljusgrön klänning med färgglatt blommönster i rosa, gult och grönt. Klänningen har korta ärmar och en lätt utställd kjol. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.
Blommig klänning kort klänning. - En mint färgad, kort, blommig klänning med dragkedja i ryggen och sluta vid låret från BikBok i storlek XS. Klänningen har bara användas en gång och säljs på grund av att den inte kommer till användning längre.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛