Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Drömmig cocktail klänning - Säljer min favorit klänning som inte längre kommer till någon användning  💗 Färg:Lila, Halterneck med justerbara band. Den är köpt från Tyskland.
Cocktail klänning  - Super fin och elegant cocktail klänning 🍸👛 passar xs
Cocktail festklänning  - Otrolig cocktailklänning med djup rygg från RED Valentino. Storlek 40, passar dock även mig som vanligtvis har 36/38.                     RED Valentino är en underlinje där RED står för Romantic Eccentric Dress
Svart cocktail klänning  - Säljer min super FINA svarta cocktail klänning. Sitter så snyggt på kroppen! Bra skick🤎
Cocktail klänning - Jätte fin cocktail klänning!💕💕
Cocktail klänning - Säljer denna stilrena  svarta klännigen med slits, perfekt till alla tillfällen. Storlek s💌💌💌💌💌
Cocktail klänning
Cocktail klänning  - 0 Cocktail klänning  - 1 Cocktail klänning  - 2 Cocktail klänning  - 3 Cocktail klänning  - 4

Cocktail klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Lila
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mörklila bandeau klänning med draperad överdel och utsvängd kjol. Klänningen har en elegant och stilren design som passar perfekt till fest eller bal. Materialet har en lätt glansig och klänningen slutar ovanför knäna. I princip oanvänd

sofiaorgun
sofiaorgun
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
zara klänning - svart zara klänning med spets
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.