Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Halterneck klänning
Halterneck klänning - 89 Halterneck klänning - 90

Halterneck klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Superfin sommarklänning!

Tildasellout
Tildasellout
(36)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Halterneck-klänning  - Jätte söt och endast använd en gång!!
Halterneck klänning - Halterneck långklänning från Zara. Aldrig använd.
halterneck klänning - jäätttteee fin klänning som jag bara använt en gång i spanien🫶🏻
Halterneck klänning - Aldrig använd. Dragkedja på sidan
Halterneck klänning - Blå Sommarklänning med orangea blommor, köpt förra sommaren secondhand men i bra skick! Lite för stor på mig, skulle säga att den är storlek M/L. Går t knäna på mig som är 167cm. Skriv för fler bilder, pris går att diskutera!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning! - Blå klänning använd fåtal gånger, alltså i nyskick! Köptes direkt från hemsidan Design By Amor i Juni! Storlek S💕Nypris 699!
Blå glittrig långklänning med slits - Säljer min bal klänning, använd 1 gång💕
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Gul balklänning - Så snygg populär valklänning från peppermayo. Material i satin med knytband i nacke och rygg. Går till marken på mig som är 160💛
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)
Klänning från Nelly  - Ny klänning från Nelly.com med etikett kvar i storlek 34. Slutsåld storlek på hemsidan! Fått i present men lite för tight för mig.
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst