Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Student klänning - Säljer en student klänning som endast är använd en gång💗 kan även användas vid andra tillfällen💕
Student klänning - Säljer nu min älskade student klänning från Adoore!🥹I storlek 38 men känns som en 36 då den är tajt över bysten! Endast använd 1 gång på självaste studenten och i nytt topp skick!🌟 Vit kort klänning med v-ringning, långa puffärmar och dekorativa knappar framtill. Tillverkad i ett lätt material som känns luftigt och bekvämt.
Student klänning - Jätte fin student klänning som tyvärr inte kom till användning💗🥹 därför är den i topp skick!😍
Student klänning - Helt ny aldrig använd pga den är för liten. Men jätte fina och dubbelt tyg så syns inte igenom något. Ny pris 170kr/st säljer för 130kr/st. Kan sänkas något vid snabb affär
Student klänningar  - Jätte söt vit klänning som passar perfekt till student eller midsommar. Köpt utomlands !
Student klänning - Säljer min vita kläning som passar perfekt till skolavslutning eller student! Den är i storlek 34 så skulle säga att den passar xs-s❤️ Använd 1 gång. Ordinarie pris 699❤️
STUDENT KLÄNNING - Superfin klänning från Boohoo(helt ny och prislappen sitter kvar)nypris är 450🤍skulle säga att den är liten i storleken”en byxdress som ser ut som en klänning”
Student Klänning  - En fin vit student klänning med fina pärlor och detaljer, skriv om ni är intresserade💕 bara seriösa köpare!!
Student klänning
Student klänning  - 89 Student klänning  - 90 Student klänning  - 91

Student klänning

Storlek: 34/36
Kategori: Klänningar
Märke: Prettylittlething
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna vita klänningen från Plt som passar perfekt nu till studenten. Använd endast 1 gång och har inga skador. Verkligen jätte fin på. Den är i storlek 34 men går att justera lite hur man vill. Hör av er vid eventuella frågor!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige/grå kappa - Detta är en beige/grå kappa från H&M, den är lite tunnare och passar därför perfekt nu till vår. Den köptes i höstas och har endast använts cirka 3 gånger. Den är i storlek S men passar även lite större. Hör av er vid eventuella frågor!
Pilot jacka (oversized) - Säljer denna vårjacka jackan som är köpt på Nakd förra året. Den har använts under förra hösten men inte så mycket mer än så, alltså är den i bra skick. Den är väldigt varm vilket är perfekt vid kallare väder. Den köptes för 900 kr.
Stickad kjol & cardigan set - Säljer detta super snygga setet köpt på PLT. Kjolen är i storlek Xs och Cardiganen är i storlek S. Setet köptes för 600 kr och har aldrig använts så det är helt nytt. Perfekt för dig som gillar en clean och modern look nu inför våren.❣️
Liknande annonser
Visa alla