Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - En tight klänning som säljs då den är för stor. Är off shoulder. Enbart används någon enstaka gång. Är i storlek S.
Klänning - Säljer nu denna oanvända klänning som formar kroppen som en SMÄCK! En klänning för dig som vill sticka ut. Den är i storlek S men passar även de som har xs.
Klänning  - Jätte vacker klänning från shein i en korallrosa färg , sååå fin när man är brun! Tyvärr inte kommit till användning så superbra skick!
Klänning  - Klänning med volang ärm. Så så skönt material. Älskar!
Klänningar  - 3 jättesköna klänningar som inte kommit till användning. 50kr styck och alla 3 för 120.
Klänning  - Spegel är smutsig, klänning är i perfekt skick!
Klänning  - Jeansklänning från  SCOTCH & SODA  Light denim pinafore dress indigo
Klänning s - Snygg klänning med spets från New yorker
Klänning
Klänning - 89

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sommrig klänning från shein💕 Använd en gång, säljer endast för jag har för många klänningar! Storlek S, 140 kr inkl frakt🥰

tildeeeee
tildeeeee
(14)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Beige balklänning - Jättefin balklänning i beige. Storlek M men ev lite liten i storleken, passar en S eller liten M som bäst. Pris kan diskuteras!
Vit strandklänning  - Vi är strand/festklänning. Perfekt på semestern 🙌🏼🙌🏼💕💕💕🎀🎀storlek S
Blommig axelbandslös kortklänning - Söt axelbandslös kortklänning med volanger och blommigt mönster i ljusa toner av rosa och grönt på vit botten. Klänningen har omlottdetaljer upptill och är perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd en gång, kolla gärna in min profil eller min Vinted för andra fina kläder!
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Studentklänning volang - Superfin vit egen sydd klänning som passar perfekt tilll avslutning eller studenten. Jag är 165 cm o den är i storlek S🩷
Balklänning  med v-ringning - Ljusrosa långkläning perfekt till balen eller annan tillställning. Skriv för fler bilder. Jag är ca 170 cm lång. Passar s-xs.
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit plisserad klänning med volang - Supersnygg vit klänning från Zara med plisserad kjol och stora volangdetaljer vid axlar och halsringning. 💓 så fin till studenten!! kontakta vid frågor annars är det bara och klicka på köp💓