Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Sommarklänning
Sommarklänning - 89

Sommarklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Beige

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tunn sommarklänning med långa ärmar. Helt oanvänd så väldigt bra skick.

Ronja Andersson
Ronja Andersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommarklänning  - Jätte fin sommarklänning, bandue modell, cut out upptill.
Sommarklänning - Aldrig kommit till användning!
Sommarklänning - Beige klänning i storlek 38 (mer som en 34) Passar mig som är 168. Använd ca 2 ggr så i fint skick! Perekt i sommar att ha till & från stranden🥰💕Säljer pga jag har för många klänningar🙈
Sommarklänning  - Fin oanvänd klänning från Zara, prislappen sitter kvar.  Kom inte till användning pga att den var för liten.  Nypris 560kr
Sommarklänning  - Supersöt sommarklänning från Tina Woods, justerbar då den knyts i axlarna! 🥰🥰 Gott skick ❤️Perfekt att ha över badkläder eller som kjol med en tröja över😋 Pris kan diskuteras, skriv för flera bilder/frågor ❤️
Sommarklänning - Superfin klänning i mycket bra skick som passar perfekt till sommaren. Den är i storlek S men skulle säga att den passar allt från XS-M då den är stretchig. Hör av er för fler bilder eller om ni har frågor!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795