Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sommar klänning  - En knytt klänning från JDY som är använd en gång. Passar som s. Super fin i färgerna vilket inte syns lika bra på bilderna. Fråga gärna om du har frågor(: köpt för cirka 300
Sommar klänning  - En super söt vit kort skjortklänning. Frakt ingår inte!
Sommar klänning  - Så somrig klänning från Zara! Jätte fint skick, säljer för har köpt en liknande. 🌸💕
Sommar klänningar  - Längd: 134cm Midjastorlek: 64-95 Har endast haft på mig en gång. Klänning är i ny skick.
Sommar klänning  - En perfekt sommmar klänning, aldrig använt bara testat. Vet tyvärr inte märket
Sommar klänning  - Sommar klänning köpt från NA KD använt en gång
Sommar klänning - Säljer en lång klänning med tunna axelband och snygg slits. Klänningen har ett färgstarkt batikmönster i rött, rosa, grått och beige. Den är figurnära och har en draperad urringning som ger en trendig vibe. Perfekt för sommarkvällar och strandpromenader. Passar s också. Köpt i mallorca. Endast använd 1 gång.
Sommar Klänning
Sommar Klänning - 89 Sommar Klänning - 90 Sommar Klänning - 91

Sommar Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer detta härliga bohemisk klänning, fresh att ha den, börjar bli lite för kort för mig som är 35 år gammal 😅

Susan Ericsson
Susan Ericsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla