Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Söt hm kläning💗
Söt hm kläning💗 - 89 Söt hm kläning💗 - 90 Söt hm kläning💗 - 91 Söt hm kläning💗 - 92

Söt hm kläning💗

Storlek: XXS
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer Klänning köpt från H&m köpt för ca 2år sen.Lite använd och en fläck som visas på sista bilden kan gå ner i pris.💕Skriv vid intresse💗

Frejss💘💐🙌
Frejss💘💐🙌
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hm kläning - Super fin khaki kläning från hm som jag kände inte passade mig, ny med prislapp slutsåld på hemsidan ❤️
HM kläning - Super snygg volang kläning från HM storlek XS☀️☀️🥰
Kläning - Svart draperad kläning med vita prickar, ballong armar, volang ner till och en rak skärning framtill & likadan i ryggen❤️‍🔥
Kläning - Knä lång kläning för mig på 154.stor i stolek
Grön kläning från hm - Fin detalj upptil
Kläning - Varm hoodie kläning från hm. Använd få ggr. Fläckfri
Kläning  - Här är en svart kläning från HM. Den ör gjord av mjukt material och har knuttar framför sig som gör att kläningen kan bli kortare och längre. Har använt det bara 1 gång. Priset går att dikotera!
Kläning  - Kläning från HM helt oanvänd med prislapp på säljes! Köpt pga felköp
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad