Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Söt klänning
Söt klänning  - 89

Söt klänning

Storlek: XXS
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

35 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Söt klänning i fint skick❤️

nova 🪷
nova 🪷
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Chiffong klänning från H&M i strl XXS/32. Går till mitten på låren ungefär. Man knyter själv i ryggen för att reglerna hur bred det ska vara i midjan. Aldrig använd pga för liten så i nyskick. Skriv vid fler bilder/frågor. Pris kan diskuteras❤️
Klänning - Jätte fin klänning från hm. Köpt för några år sedan men inga defekter 💕
Klänning  - Säljer denna fina ”fest” klänningen men också vardaglig, då den inte används, aldrig använt. Den är från NA-KD och heter ”Rychad miniklänning i mesh” köpt för 249kr och säljer för 120.
Klänning  - Världens sötaste klänning med rosett och öppen rygg! Helt ny och lappen är kvar💕
Klänning S - Använder bara 1 gång
Klänning S - Mycket fint skick
Klänning S - Svart med fina detaljer
Klänning - Svartvit klänning med långärmad topp i stjärnmönster och fluffig svart tyllkjol. Toppen är i mjuk bomull och kjolen har flera lager tyll för extra volym. Perfekt för dig som gillar en lekfull och cool stil.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛