Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lila blommig klänning från NA-KD - Säljer denna superfina sommarklänning då den inte kommer till användning längre. Lila klänning med blommigt mönster och knappar framtill. Den har korta puffärmar och en v-ringad design.
Lila Na-Kd balklänning  - Violett balklänning i storlek 40, kjolen har fler lager, öppen rygg med knyt band bak, smala axelband och V-ringning. Köpt för 4 år sen, använd 2 gånger, inga defekter.  Går ner till marken på mig som är 168 cm.  Skriv för mer info eller bilder 💕
Lila långklänning från NA-KD - Lång, lila klänning från NA-KD med mjukt, stretchigt material. Klänningen har lång ärm, djup v-ringning med knappar framtill och en bred krage som ger en cool retrovibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en stilren look.
Lila långklänning från NA-KD - Lila långklänning från NA-KD i storlek xs. Jag är 167cm lång och den går ner till fötterna. Klänningen är i ett strechigt material. Klänningen har även en slits där bak. Använd ett fåtal gånger och ser ut som ny😍
Lila ribbad klänning från NA-KD - Säljer en superfin lila ribbad långklänning från NA-KD i storlek XS. Klänningen har långa ärmar och en snygg v-ringning med krage. Otrolig stretch och mjuk. Passar även mig i M.Perfekt för både höst och vår! 💜
Lila långklänning med knytband NA-KD - Supersöt lila långklänning från NA-KD x Anna Briand med smockad överdel, knytband på axlarna och slits framtill. Klänningen har en flowy passform och raka axelband, perfekt för sommarens alla tillfällen. Diskret dragkedja vid sidan som gör det enkelt att få på och av sig klänningen. Aldrig använd.
Lila klänning med volanger - En lila klänning med volanger och smala axelband. Klänningen har en omlott-design framtill och en öppen rygg. Perfekt för festliga tillfällen.
Ljuslila kort klänning från NA-KD - Söt klänning ifrån NA-KD, aldrig använd enbart tvättad en gång.
NA-KD volang klänning i lila/blå
NA-KD volang klänning i lila/blå  - 89 NA-KD volang klänning i lila/blå  - 90

NA-KD volang klänning i lila/blå

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Lila

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jättefina lila volangkläning ifrån NA-KD i str 40. Säljer då den inte passar längre💗endast använd 1 gång. Skriv privat för flera bilder, färgen är jättefin, det är bara ljuset som är dåligt💗nypris 500kr

Lykke Kindblom
Lykke Kindblom
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zara topp - Säljer denna volang topp från Zara i färgen blå. Använt 1 gång och är i väldigt bra skick💕Är i storlek L men passar lika bra på folk som har storlek M,S.
Gina Jeans low straight  - Sänder dessa jättefin low straight jeans från Gina i storlek 34, använda fåtalet gånger och säljer då de inte passar😊 Passformen är jättebra och en super fin blå färg utan dofta deftekter!
Blå blus med puffärm från Vila - Snygg blå blus från Vila med v-ringning och puffiga korta ärmar med rynkdetalj. Materialet har en lätt struktur som ger en cool känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med lite edge. Passar dig som vill ha en blus som sticker ut utan att vara för mycket.
Snygg T-shirt med tryck från HM - Snygg vit T-shirt från HM med tryck med textur. Använd en del gånger och säljer då den inte används. Fin att ha till jeans eller om man bara vill ha något lite mer än bara en vit tröja.
Svart basic t-shirt från Kappahl XS - En svart basic t-shirt från Kappahl i storlek XS. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt till jeans eller shorts. Enkel och stilren modell som funkar till allt.
Vit volangkjol från Chelsea, stl M - Supersöt vit kortkjol från Chelsea i storlek M. Kjolen har bred smock i midjan och flera lager med volanger som ger en flowy och luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil. Materialet känns lätt och svalt, perfekt för varma dagar.
Svart volangkjol från ONLY - Svart kortkjol från ONLY med bred smockad midja och dubbla volanger. Kjolen är gjord i ett lätt och luftigt syntetmaterial som ger en snygg flowig look. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil.
Liknande annonser
Visa alla