Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Perfekt Student Klänning  - Denna klänning är elegant och stilren design med vackra spetsdetaljer, och älskar den öppna ryggen. Den har en figursydd passform. Klänningen är perfekt för speciella tillfällen som student dagen. Använd en gång. Storlek S men passar mig som även har XS 🤍
Vit klänning perfekt för student eller konfirmationen - Superfin vit kortklänning i satinliknade material med omlottdetalj över bysten och smala axelband. Klänningen har v-ringning och markerad midja, samt en lätt utställd kjol som ger en flowy känsla. Dragkedja i ryggen för enkel påklädning. Använd en kom, nytt skick,  inga fel. Köpt från White Dress Stockmann (Helsingfors, Finland). Original pris: 280€ (3 070kr)
Vacker studenten klänning - Vacker studenten klänning storlek S
Perfekt student klänning - Superfin vit kortklänning med v-ringning, helt ny från Zara storlek xs!! PERFEKT för studenten! broderade hålmönster och knappar framtill. Klänningen har trekvartsärmar och markerad midja för en feminin siluett. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit klänning perfekt till studenten  - Så fin klänning från dry lake i storlek S, perfekt till studenten eller någon avslutning💞 så fin i ryggen med spets och den markerar midjan🌻
Vacker vit klänning, perfekt för studenten!
Vacker vit klänning, perfekt för studenten! - 89 Vacker vit klänning, perfekt för studenten! - 90

Vacker vit klänning, perfekt för studenten!

Storlek: S
Kategori: Klänningar

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En super fin klänning som passar perfekt till studenten, den är i mjukt och skönt material pch använd ca 2 gånger men är som i nyskick🌷☺️

Hanna
Hanna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - Intressekoll på denna slutsålda zara klänning i storlek s! Pris kan diskuteras! ☺️❤️Köpte den förra året från zara och är i väldigt bra skick!
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre
KLÄNNING MED CUT OUT OCH SPETS ZW COLLECTION - Unik svart klänning med asymmetrisk nederkant och snygga cut-outs i midjan. Klänningen har korta ärmar och är dekorerad med mörk spets längs kanterna och midjan. Materialet är glansigt och ger en lyxig känsla. Ny med prislappen kvar.
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗kort i modellen
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
Super populär klänning från Zara! - Säljer denna klänning då den inte kommer till användning längre🥰pris går att diskuteras!!