Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Spanien klänning
Spanien klänning  - 89

Spanien klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

399 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer denna faktastiska klänning då den inte kommer till någon användning ❤️

Dahlia laguir
Dahlia laguir
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Spanien klänning - Köpt från Spanien på en marknad🌸aldrig använd med lapp kvar
Spanien Klänning - Gudomlig klänning köpt i Spanien för över 1 år sedan, i ett mycket svalt material och toppskick!💋🌺🍓 Låg- öppenrygg och lagom urringning i fram❤️🤩 Säljes då jag personligen inte passar i färgen😞
Röd klänning från Spanien - Denna klänning är från märket Senss köpt för €45=520kr men säljer för lite billigare pris 500kr. Jag är en S men klänningen är One Size och JÄTTESTRETSHIG. Jag älskar den!!
Halterneck klänningar från Spanien - Säljer en superfin långklänning i tunnt material.  Klänningarna har smala knytband med tofsar, v-ringning och en avslappnad passform. Lågt djup på baksidan. Knappt använda båda två. Den blå/lila är lite större än den rosa. Båda passar mig som är i storlek M, men de är justerbar så jag skulle sätta det som S-L. Pris per styck!! Perfekt för varma dagar när du vill sticka ut lite extra!
Kläning från Spanien! - Jättefin klänning från Spanien, oanvänd. Storlek är M/S men jag är en xs/s och den sitter så fint. Original pris är 350. Pris kan som vanligt diskuteras.💖
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Långklänning - Supersöt klänning som är slutsåld, storlek xs! Passade tyvärr inte mig därav säljer jag🩷
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Rosa axelbandslös balklänning  - Rosa balklänning från Misha💕 Toppen skick! Nypris: 5179kr, pris kan diskuteras vid snabb affär!! Skriv om du har frågor eller vill ha fler bilder💕💕
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷
Gina tricot vit klänning  - Vit miniklänning från Gina tricot. Använd en gång. Stl M.
Gul volangklänning - Världens finaste sommarklänning från Zara💕använd 2 ggr
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med puffiga trekvartsärmar och volangkant nedtill. Klänningen har ett detaljerat broderat mönster och rund halsringning. Perfekt till student eller sommarens fester.