Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Spetsklänning
Spetsklänning - 89 Spetsklänning - 90

Spetsklänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd med prislapp kvar

Linnea Kallin
Linnea Kallin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Spetsklänning - Mycket fint skick!
Spetsklänning  - Använd ett fåtal gånger, fortfarande i bra skick. Liten i storleken.
Spetsklänning - Satin liknande material med spets antingen som sovplagg men kan även användas som klänning, tunt material.
Spets klänning  - Fin spetsklänning. Som ny i skick
spetsklänning - Fin spetsklänning, använd ändats 1 gång, säljes eftersom den inte kom till användning
Svart spetsklänning - säljer denna fina svarta spetsklänning. Jag är 172 och har storlek S, som referens!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul balklänning 💛 - Elegant ljusgul långklänning i glansigt material med smala axelband och v-ringad front. Klänningen har öppen rygg med snygg snörningsdetalj. Endast andvänd en gång, kan behöva tvättas då det kan vara lite smutsigt nertill💕Pris kan dissekeras!
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande!
Studentklänning showpo - Kort vit klänning med djup v-ringning och puffiga trekvartsärmar. Klänningen har en markerad midja och struktur i tyget som ger en exklusiv känsla. Använd men har inge som helst tecken på att den använts. Säljer då jag köpte den för att ha den som studentklänning men nu har hittat en annan. Den är i storlek 35 men skulle säga att den lägger sig väldigt fin även fast man har 34.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
blommig klänning - bra skick! 🌸passar xs-m
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.