Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Somrig playsuit
Somrig playsuit - 89 Somrig playsuit - 90 Somrig playsuit - 91

Somrig playsuit

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Somrig liten spets playsuit. Har en fläck på linningen på insidan av nacken, men är inget märkbart

Alva
Alva
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Somrig vit playsuit strl xs - Fin vit playsuit! Köpt från Zara. Väldigt fint skick. Använd en gång bara. Se gärna annat jag säljer också! :)
Playsuit - Vit playsuit perfekt till studenten! I storlek 38. Passar även 36 då den har stretch i materialet. Nyskick!
Playsuit  - Jumpsuit/ playsuit från Hollister, vit och blå, justerbara band vid axlar, midjan och sidan av skjortsen💕
Playsuit  - Väldigt fin playsuit från H&M i storlek 32. Justerbara band. Inga hål eller fläckar eftersom den inte är använd mycket!
Playsuit - Playsuit från hm med spetsdetaljer. Knappen uppe på toppen har tyvärr lossnat så den går inte stänga hela vägen (andra bilden).
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛