Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Studentklänning - Superfin studentklänning som är från NAKD. X Chloe schuterman. I storlek 36. Bara använd en gång. Man knyter själv i ryggen hur tajt/löst man vill ha den så den blir väldigt skön och har lite mindre puffärmar. Slutsåld överallt
Studentklänning - STUDENTKLÄNNING👩‍🎓🌸Stilren design, i linneblandning med en slits framtill. Lite åt det naturvita hållet i färgen. Helt ny med lappen kvar!
Studentklänning  - Super fin klänning som passar perfekt till studenten/ sommaren. Den är i ett mer tjockare bomulls material så den blir inte genomskinlig ! Knappt använd
Studentklänning  - Helt ny studentklänning från NA-KD
Studentklänning  - Studentklänning som aldrig kom till användning. Helt ny med prislappen kvar!! Perfekt till student eller midsommar. Finns ej att köpa längre❤️ skriv vid frågor
Studentklänning - Jätte fin studentklänning bara använd 1 gång
Hanna
Hanna
Studentklänning
Studentklänning - 89 Studentklänning - 90

Studentklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Studentklänning från Moa Mattsons kollektion med NA-KD. Använd 1 gång. Jag har dock klippt bort ”puffarna” som satt på insidan av axlarna då jag upplevde de som alldeless för stora. Den jag klippte bort var alltså bara en klump som satt på undersidan och inget av tyget på själva klänningen. Kontakta om ni vill se den på! Frakt 20kr eller gratis vid köp av fler än ett plagg💕

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Student klänning  - Superfin klänning som passar perfekt till studenten eller som en vanlig sommarklänning🥰 lappen är borta men sitter som en S (jag på bilden bär vanligtvis S/xs och är ca 164cm) klänningen har som ”två lager” alltså behövs ingen underklänning!
Vit volangklänning med v-ringning - Superfin vit klänning!
Vinröd volangklänning från Zara - Aldrig använd !!!!,pris lappen sitter kvar. Supersnygg vinröd kort klänning från Zara med långärmade ärmar och volangdetaljer vid kjolen. Klänningen har en slim passform .Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina plagg.
vit miniklänning  - supersöt 💓💓🌟
SÖKER!! Glittrig svart och guld festklänning - Söker denna klänningen från Zara, kan betala bra!
Vit kort sommarklänning med spets - Supersöt vit kort klänning med tunna axelband och v-ringad hals. Klänningen har broderade detaljer och spets längs kanterna, samt en knytning i ryggen. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för varma dagar. Funkar även perfekt till studenten!