Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Gulligt nattlinne/klänning från Lindex med spetsdetaljer. Storlek 40 men passar även 38. Ljusrosa/beige färg🙌
Söt klänning - Passar perfekt till sommaren 🙌(egna bilder)💕
Klänning - Jättefin sommrig klänning som jag köpte i Mallorca som aldrig har använts. Den är skysterbar i och med banden på baksidan.
Klänning  - Härlig paljettrig klänning i rosa och svart. Säljer pga stor garderobrensning. Kika gärna på mina andra annonser, säljer mycket. Samfraktar gärna:)
Klänning - Säljer en elegant långklänning i ljus rosa färg med vackra spetsdetaljer och blommig brodyr. Klänningen har en transparent övre del, hjärtformad urringning och ett voluminöst tyllparti nedtill. Perfekt för bal eller nyår. Dragkedja i ryggen och detaljerad spets över axlar och bröst. Klänningen är handmade i London. Jag köpte den för 2000 kr från angel forever. Jag hade på mid den bara en gång då jag bara testa den. Pris går att diskuteras vid snabbaffär.
Klänning  - En läcker klänning från TurQuoise
Klänning - Neon rosa klänning från H&M. Stl 34/XS men passar även 36/S. Fint skick med endast en liten fläck på insidan av klänningen.  50kr
Klänning
Klänning  - 89

Klänning

Storlek: 36/38
Kategori: Klänningar

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin festklänning med fina detaljer vid bröstet

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →