Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart spetsklänning från Mango - Svart kortklänning från Mango med fina spetsdetaljer och knappar framtill. Klänningen har trekvartsärm, hög hals med spets och ett lätt, luftigt tyg i bomull. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och en klassisk look.
Svart spetsklänning offshoulder - Supersnygg svart kort klänning eller blus med möjlighet till offshoulder och vida ärmar i spets. Klänningen har en inner klänning och ett vackert spetsmönster över hela plagget. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig look eller som önskar lite latin romantik. Säg till om du vill ha bild på hela varan; Bilderna beskärs så dumt i appen.
Svart spetsklänning - säljer denna fina svarta spetsklänning. Jag är 172 och har storlek S, som referens!
Svart spetsklänning - Snygg svart spetsklänning från H&M Divided med långärmad design och en tight passform. Klänningen har en v-ringad hals och är ganska kort. Jag tycker att det är fint att den har ett blommönster i spetsmaterial vilket syns tydligare på armarna än resten av klänningen. Materialet är hyfsat stretchigt💗💗💗
Svart spets klänning  - Klänning med spetsdetaljer som är sparsamt använd.
Svart spetsklänning med puffärm - Supersnygg svart klänning med transparent spets upptill och på ärmarna med puffiga långärmar.
Svart spetsklänning - Snygg svart spetsklänning med ärmlös design och fina spetsdetaljer vid axlar och nederkant. Klänningen har en rak figurnära passform, innefoder och är i kort modell, perfekt för dig som gillar en elegant och stilren look. Materialet är mjukt och följsamt.
Svart spetsklänning
Svart spetsklänning - 89 Svart spetsklänning - 90

Svart spetsklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Mango
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart spetsklänning från Mango i storlek M 🤍

Ebba
Ebba
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Orange väska - Så fin orange väska 🤍 köpt för 1500 kr i en liten butik i Italien men märket är Tosca Blu. Väl använd och därav mindre tecken på slitage (bilder vid förfrågan).
Svarta kostymbyxor ASOS TALL - Svart kostymbyxor med bootcut och slits. ASOS Tall. Modellen är på bilden är 180 cm. Nya med prislapp
Herve Léger inspirerad studentklänning - Så fin klänning som liknar Herve Leger. Tjockt fint material. Den är tajt och form fitting i materialet så passar 38-42.
Clutch paljetter - Använd en gång
Other Stories Cocktailklänning - Helt oanvänd klänning från Other Stories. Korsett med snörning så kan justeras i storlek.
Broderie Anglais off shoulder klänning  - Aldrig använd. Snörning som fungerar som en korsett.
Choker topp Zara - Topp från Zara med en inbyggd choker
Liknande annonser
Visa alla