Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Fest klänning
Fest klänning  - 89

Fest klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna är helt ny inköpt, men var tyvärr för tight i midjan. Aldrig använd och toppen skick! Passar perfekt till sommaren eller till någon fin middag.

Svea harhoff
Svea harhoff
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fest Klänning  - Fin guld och svart klänning❤️❤️
Fest klänning  - Festlig glittrig klänning i mjukt material. Perfekt för bland annat nyår. Hm kläning som inte finns kvar på hemsida eller butik, köpt för 599kr. Aldrig använd. Köparen står för frakt!
fest klänning - klänning som har aldrig använts är hel ny
Fest klänning  - Svart klänning med glitterband som korsar i ryggen. I bra skick!
Fest klänning - En jätte fin fest klänning som passar perfekt till nyår eller annat! Den formar kroppen fint och är i bra skick! Jag säljer för jag tyvärr växt ut den:(
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.