Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit lång stickad klänning från H&M - Mysig vit lång stickad klänning med kabelstickat mönster och långa ärmar från H&M. Perfekt för kyligare dagar och ger en avslappnad men ändå stilren look. Klänningen har en kroppsnära passform och är tillverkad i ett mjukt material.
H&m klänning - Inga tecken på användning skriv för frågor🩷
 H&M klänning - Jätte nice H&M vit hår klänning som är perfekt nu till sommaren , nypris 400 kr , skriv för mig bilder och priset kan diskuteras 😊 använd endast en gång
Klänning från H&M - En lite längre Svartvit klänning från H&M i super bra skick. Storlek Xs
H&m klänning - Super fin sommarklänning från H&m⭐️💗
H&m klänning - Superfin klänning från h&m som man själv knyter axelbanden på villket blir en superfin detalj😊💕köpte för 199 och har endast haft på mig den ca 1timme så den är som ny💗
STICKAD KLÄNNING H&M
STICKAD KLÄNNING H&M - 89 STICKAD KLÄNNING H&M - 90 STICKAD KLÄNNING H&M - 91 STICKAD KLÄNNING H&M - 92

STICKAD KLÄNNING H&M

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna stickade klänning från H&M Köpt för en vecka sedan. Numera slutsåld i hela Stockholm. Str; S Säljer med prislapp kvar och kvitto som bevis. Aldrig använt utan den var för liten. Så gott som ny. Budet börjar på 500kr

ny
Ebindasabuni
Ebindasabuni
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
NAKD Glitter Klänning - Vit glitter klänning med slitt på vänster sida.  Använt en gång från förra årets student.  Så gått som ny.
WOOLRICH  - Vinterjacka!  Inte använt på ett helt år då jag köpte en ny.  Äkta päls och äkta jacka. Kvitto finns tyvär inte kvar då jag köpt den second hand sedan tidigare.  Köpt för 2000kr  Säljer för 1850kr
Kjol ZARA - Oanvänd kjol från Zara. Köpt för ett år sedan men aldrig använt.  Prislappen sitter kvar och originalpris är 299kr  Jag säljer den för 180kr då den inte kommer till användning.  Personligen så har jag inte kjolen lika högt upp som modellen.
VIT KLÄNNING  - En oanvänd klänning från SHEIN. Den är slutsåld på hemsidan men jag säljer den för 150kr.  Inga fläckar eller annat utan den är som ny.  Säljer pga den inte kommer till användning. Skriv privat för bild🫶
Liknande annonser
Visa alla