Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Mango blommig klänning SLUTSÅLD
Mango blommig klänning SLUTSÅLD - 89 Mango blommig klänning SLUTSÅLD - 90

Mango blommig klänning SLUTSÅLD

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Mango
Färg: Vit

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin Mango blommig klänning , använd 2 gånger och som ny!! Säljer pga kom ej till användning

Auraesthetic
Auraesthetic
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning från Mango - Säljer en blå blommig sommarklänning i mycke fint skick från mango i storlek M, jag är en S och den sitter bra på mig. Klänningen är från förra sommaren och har utgått ur deras sortiment.
Mango klänning  - Inga defekter.
Blommig klänning Mango - Superfin klänning från Mango, fint skick! Storlek L men passar även mig som är s/m
klänning ifrån mango🩷 - oanvänd i créme vit färg och storlek L🩷
Vit klänning Mango - En kort klänning med spetsmönster som köptes till min student. Passar bra till vardag eller fest🍸🪩💫 Inte använd endast provad!
Svartvit blommig klänning från Mango - Säljer en svartvit kortklänning från Mango med stora blommiga mönster. Klänningen har långa ärmar, krage och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt och skönt material, perfekt för dig som gillar en avslappnad men ändå snygg stil.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul volangklänning med knyt - Supersöt ljusgul kortklänning med volangdetaljer längs urringningen och nederkanten. Klänningen har knytband på axlarna och en figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Marinblå balklänning - Säljer min jättefina balklänning! Jättefint skick, förutom lite slitningar längst ner (skriv för fler bilder), endast använd en gång! Kan tänka mig gå ner lite i pris också💘🫰
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.