Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Festklänning- NY
Festklänning- NY - 89 Festklänning- NY - 90 Festklänning- NY - 91

Festklänning- NY

Storlek: 8
Kategori: Klänningar
Färg: Vinröd

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt NY och snygg festklänning från Demetrios med mycket fina strass och stenar i bandeau modell, figurnära passform, med dold dragkedja bak - storlek 8 - passar perfekt till nyårsfest eller bröllop. Köpt för 2500 kr. Säljs för 1800.

Mackan1
Mackan1
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ny fest klänning  - Fest klänning helt ny med pris lapp oanvänd storlek xs
Festklänning  - En jätte fin balklänning.
Festklänning ny , Closet st 36 - Ny klänning med etikett  Coctaildress S 36 Closet  Vinröd/rosa
Festklänning  - Festklänning köpt från en butik i Istanbul. Aldrig använd. Kan testas innan köp. Storlek L/XL Köpt för 1500 kr Säljs för 800 kr (Pris kan diskuteras)
Festklänning - Asymmetrisk festklänning i mycket fint skick. Finns det inga bilder med kläderna på så är det för att jag får inte på mig de längre.  Kommer ifrån ett rök och djurfritt hem! Har du fler frågor så kontakta gärna mig. Se mina gärna mina övriga annonser
Festklänning - Ny festklänning från Goddiva London – storlek L/40 Helt ny och oanvänd, med prislapp kvar (utan pris). Snygg vinröd färg (burgundy), perfekt för fest och tillställningar. Storlek L / 40 – i toppskick.
Ny festklänning  - Ny och oanvänd festklänning från Only.
Helt ny festklänning - Helt ny festklänning med lappen kvar🥰 Den har hängt i garderoben ett tag och nu är den för liten. Klänningen går ner till fötterna! Chiara forthi exclusive!   Köpt för 1600kr och är aldrig använd.  Säljer för 1000kr
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Dröm klänning - Såå fin hålbroderad klänning i S🫶🏼🫶🏼 jag är 173!
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S