Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning  - Säljer min skit snygga klänning som inte kommer till användning längre. Använd en gång är som ny! Storlek xs med passar s. Original pris: 500kr men säljer för 300kr+frakt. Finns fler bilder❤️
Klänning  - Min gamla konfirmationsklänning som tyvärr blivit för liten. Skulle passa perfekt till både konfirmation och student. Den är lite sliten (se bild 3) men det är inget som märks. Hör gärna av dig om du har frågor!
Klänning  - Säljer min vita klänning med snörning i ryggen då jag inte använder den.  Aldrig används och lappen sitter kvar!💖
Klänning - Jättesöt klänning från hm perfekt till studenten!
Jättefin klänning - En jättefin sundress med fina rosa/röda blommor perfekt nu till sommaren. Klänningen har inga skador. Säljer då den har blivit för kort för mig.
Klänning  - Volangklänning i från H&M i storlek 158. Använd, men i bra skick. Kan fraktas men köparen står för frakten 💕
Klänning  - Så fin klänning från H&m! Finns band med !
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90

Klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den här fina vita klänningen från hm då jag knappt använder den🤍

Thea Hunter
Thea Hunter
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
zara klänning - svart zara klänning med spets
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)