Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marinblå balklänning, storlek S - Marinblå balklänning, storlek S, märke Chiaia Forthi Milano köpt från bubbleroom, väldigt lång i modellen men den funkade perfekt för mig när jag hade högklackat. Bara använd en gång, i väldigt bra skick. Pris: 350kr inklusive frakt
Ljusrosa långklänning från TFNC London - Supersöt ljusrosa långklänning från TFNC London med volanglager, axelbandslös design och snygg rosett i midjan. Klänningen har glansigt satinliknande tyg och dragkedja i sidan. Endast använd vid ett tillfälle.
Blå balklänning från Mascara London - Elegant marinblå balklänning från Mascara London med spetsdetaljer och paljetter på överdelen. Klänningen har smala axelband och en vacker v-ringning. Endast använd 1 gång, på 9:ans bal, så väldigt bra skick💙Jag är 166 och har oftast S, den passar bra och är bra i längden, pyttelite lång. Köpt för ca 1600kr på Zalando. Om du vill ha fler bilder eller har frågor kontakta mig!
Ljusrosa långklänning från TFNC London - Långklänning i ljusrosa från TFNC London med omlottliv, v-ringning och korta volangärmar. Klänningen har en knytdetalj i midjan och är tillverkad i ett lätt, flytande material som ger ett elegant fall. Dragkedja bak för enkel påklädning.
Ljusrosa balklänning/ klänning storlek S - Super fin ljusrosa klänning, enbart använts i några timmar och i helt nytt skick. Glittrar nästan pga alla fina pärlor och sitter jätte bra på kroppen.
Balklänning i storlek S  - Säljer min fina balklänning. Klänningen är i mycket bra skicka och använd endast en gång. Klänningen har lite stretch och är som S-M i storleken.
Balklänning från TFNC London i storlek S
Balklänning från TFNC London i storlek S - 89 Balklänning från TFNC London i storlek S - 90 Balklänning från TFNC London i storlek S - 91

Balklänning från TFNC London i storlek S

Storlek: S
Kategori: Klänningar

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En balklänning från TFNC London i storlek S. De var min balklänning i nian som jag nu säljer vidare😊 Den är i storlek S men väldigt stretchig så passar mellan S-L skulle jag säga. Den är lite för lång för mig men det funkade om jag hade lite klack, är 164 cm

Isa Lindqvist
Isa Lindqvist
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla