Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Balklänning
Balklänning  - 0

Balklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny med prislappen på! Betalade ca 4500kr på en brudbutik i Malmö. Aldrig använd, kan ta fler bilder om det behövs tar också emot rimliga prisförslag 🫶🏼

Belma
Belma
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning - Säljer nu min fina balklänning. Jättefin färg. Skulle säga 34-36
Balklänning - Säljer min otroliga balklänning 😍🥹jättefin ljusblå färg med grå underton. Öppen i ryggen med snörning så att man kan spänna upptill så som man vill ha det! Har en jätteliten men knappt synligt mörk prick(sista bilden) men är ingenting man tänker på(ca 2-3 millimeter lång) Älskar denna klänning och hoppas på att den kan få användas igen ❤️
Balklänning - Endast använd 1 gång, uppsydd så att den ska passa mig som är 172.
Balklänning ! - Säljer nu denna jättefina balklänningen jag köpte förra året, den är i väldigt bra skick och endast testad 3 gånger, finns dock ingen lapp kvar. Säljer den då den är för stor💗
Balklänning  - Säljer min helt oanvända balklänning då balen blev inställd pågrund av pandemi. Klänningen är köpt på Scandinavian dress outlet och är från märket Flower by Charm’s Paris. Storlek S💙 nypris 4000 kr. Meddelande för mer info och bilder😊
Balklänning - Säljer nu min älskade ljusblå balklänning🩵 Den är i storlek S men jag skulle säga att den passar XS-M då den går att knyta olika hårt. Jag är 167cm lång och hade inga klackar för ref men den va lite lång på mig. Priset går att diskuteras!
Balklänning  - Klänningen har en figurnära passform och en axelbandslös/oneshoulder-design som ger en elegant look. Perfekt för bal eller fest. Använd 1 gång och är i ny skick finns inga skador eller slitage på den. I stl S och dragkedjan på klänningen syns inte när man har på sig klänningen🩷köpt för ca 2500kr 🩷
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Mörkblå satinklänning med halterneck - Elegant mörkblå långklänning i satin med halterneck och v-ringning. Precis den Tilda Jakobsson hade på sin bal 😍Aldrig använd med prislappen kvar!!
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Ljusgul balklänning 💛 - Elegant ljusgul långklänning i glansigt material med smala axelband och v-ringad front. Klänningen har öppen rygg med snygg snörningsdetalj. Endast andvänd en gång, kan behöva tvättas då det kan vara lite smutsigt nertill💕Pris kan dissekeras!
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.