Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit klänning  - Söt klänning i bra skick! ❗Stryker klänning såklart innan jag postar iväg det 🥰
Vit klänning  - Jättefin vit klänning som passar till sommaren eller student/skolavslutning. Broderat med ett lager tyg under. Köptes förra våren och användes endast på skolavslutningen. Inga defekter men ser lite skrynklig ut på bilderna bara🤍
Vit klänning - Säljer denna såå fina satinklänningen som aldrig är använd med prislapp kvar! Perfekt till studenten och mottagningen bland annat. Storlek XS
Vit klänning - Klänning från Nelly i bra skick
Vit klänning  - Klänningn från Nelly i bra skick
Vit klänning  - Oanvänd vit klänning från BikBok, storlek XS,  passar en som är S. 🤍
Vit klänning
Vit klänning  - 89 Vit klänning  - 90

Vit klänning

Storlek: 8/S
Kategori: Klänningar

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin vit klänning som aldrig e använd, endast provad. Tyvärr behöver jag sälja den då jag e väldigt lång vilket gjorde att jag upplevde att klänningen blev för kort på mig. (Är 180) Nypris: 750 eftersom tull var ca 250kr

_Jasmine_
_Jasmine_
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Balklänning  - Säljer min balklänning i marinblå som är glansig och har en glittrig detalj vid sidan om och med slits, Orginal pris 600.
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Gul balklänning med öppen rygg - Säljer en elegant gul långklänning med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen har en mjuk, följsam passform och är ärmlös. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och studentbal. Materialet känns svalt och lätt mot huden. Använd 1 gång.
Ljusrosa  balklänning  - Superfin långklänning i ljusrosa med flera lager volanger och axelband med rosett. Endast använd en gång på min bal förra året. Skriv för fler bilder! Märket är lace and beads men den är köpt på asos.
Svart kort klänning - Svart kort klänning i satin🫶🏼
Vit klänning byic - Tryck ej på köp nu! Super fin klänning från byic som passar perfekt till studenten. Helt ny och aldrig använd, kommer inte sänka pris