Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Långklänning/ studentklänning
Långklänning/ studentklänning  - 0 Långklänning/ studentklänning  - 1 Långklänning/ studentklänning  - 2 Långklänning/ studentklänning  - 3

Långklänning/ studentklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Stundetklänning. Lång. Använde 1 gång i ett par timmar. Designat själv och skräddare har sytt ihop den. Tyget är köpt på Stoff & Stil. Stl S.

Esra-Adam
Esra-Adam
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit långklänning / studentklänning  - Superfin vit axelbandslös långklänning med figurnära passform och stora 3D-blommor över hela framsidan. Klänningen har en elegant, strukturerad överdel och slät kjol som faller snyggt. Passar perfekt till student eller fest.
Studentklänning - Jättefin kortare klänning, endast använd en gång
studentklänning  - Supersöt vit student /skolavslutning klänning från Gina Tricot. endast använd en gång! 💞
Studentklänning - Säljer min skolanavslutnings klänning frun Cubus. Köpt förra året men används endast en gång. Köpt för 600, mitt pris 400 men går att diskutera. Perfekt för sommarn,studenten Elelr skolanslutningen💗
Studentklänning - Supersöt vit klänning perfekt till student eller andra festligheter💕💕
Studentklänning  - Vit klänning från Tacera storlek s. Köpt i Florida🌺 perfekt som studentklänning!🤍
Studentklänning - Jätte söt klänning från bubbleroom, perfekt som bland annat studentklänning💞 Använd endast en gång (klänningen som ny). Pris går att diskuteras! Nypris: 700kr
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Blommig offshoulder kortklänning - Supersöt kortklänning med offshoulder och volangkjol. Klänningen är vit med blommigt mönster i rosa, grönt och gult. Smockad överdel och axelbandslös design ger en feminin och somrig känsla. Perfekt för varma dagar och picknickar.
STUDENT KLÄNNING  - Säljer denna jättefina och populära vita klänningen, som passar perfekt till studenten! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, vilket är synd och därav säljer jag gärna den till någon som kommer använda den mer! Är öppen för att diskutera pris, och det är bara att ställa frågor🥰