Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit studentklänning  - Superfin vit kort klänning från bubbleroom i storlek M med broderade blommor, v-ringning och knappar framtill. Klänningen har långa ärmar och är gjord i bomull, perfekt för sommarens alla tillfällen. Endast använd en gång. I nyskick
STUDENTKLÄNNING VIT  - Säljer den här fina och populära studentklänningen som är en skräddarsydd version av klänningen på första bilden. Klänningen är i super bra skick. Skriv för mer information.
Vit studentklänning  - Säljer en unik vit studentklänning med axelbandslös design. Klänningen har en voluminös form och draperad överdel som ger en elegant look. Perfekt för student.
Vit studentklänning  - Superfin vit kortklänning med offshoulder-modell och stora, iögonfallande blommor över bysten. Klänningen har en lätt utsvängd kjol och är perfekt för dig som vill sticka ut. Tillverkad i ett slätt tyg som ger en lyxig känsla. Helt ny, säljer då jag glömde returnerings datum. Helt slutsåld på hemsidan
Vit studentklänning  - Säljer en vit studentklänning med transparenta trekvartsärmar och snygg snörning framtill. Klänningen har en tight passform och rynkade detaljer längs sidorna för en extra stilren look. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina plagg.
Vit omlottklänning / studentklänning - Säljer en söt vit omlottklänning med knytband i midjan och volangdetaljer. Från ett australienskt märke. Storlek 12 passade mig med 38/40! 🌸🌸🌸  Använd en gång! Slutar vid låren. Har sytt några stygn vid bysten vilket går att sprätta upp om man vill! Perfekt studentklänning eller till sommaren:)  Tog adoore då märker inte hittas:) selfie leslie
Vit studentklänning
Vit studentklänning - 89 Vit studentklänning - 90

Vit studentklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna vita klänning från aalborg-modehus. Den ser exakt ut som den populära Zara klänningen. Storlek M. Helt oanvända i original förpackningen.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå tubtopp från Zara - Snygg blå tubtopp från Zara, helt oanvänd🫶🏼
Rutig blus med knyt i ryggen - Supersöt rutig blus i ljusbeige och vitt med korta ärmar och volang nertill. Baksidan har två snygga knyt som ger en unik touch. Helt oanvänd🫶🏼
Ljusrosa stickad t-shirttröja - Söt ljusrosa stickad t-shirttröja, använd 2 gånger🫶🏼
Rosa långkjol i satin från NA-KD - Säljer en snygg rosa långkjol från NA-KD i glansigt satinmaterial. Helt oanvänd🫶🏼🫶🏼
Liknande annonser
Visa alla