Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Vit klänning med volanger
Vit klänning med volanger - 89 Vit klänning med volanger - 90 Vit klänning med volanger - 91

Vit klänning med volanger

Storlek: 38/ MEDIUM
Kategori: Klänningar

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit klänning med volanger. Klänningens längd är till mitten av låret på mig som är 168 cm lång. Klänningen har aldrig använts.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Morris tröja - Jättefin tröja från Morris, passar perfekt för båda könen. Jag själv skulle haft en vit skjorta under den eller använt den som en oversized nice tröja. Den är i ett bra skick och perfekt alla hjärtans dag present🤍
Hugo Boss tröja  - En Hugo Boss tröja i bra skick med coola gröna detaljer. Tröjan är i storlek M och självklar äkta
Sail racing hoodie - En sailracing hoodie för ett mycket bra pris. Den är i bra skick med en dragkedja i mitten
Rund spegel  - En rund spegel med ett läderband runt om spegeln. Går att justera med spännen. Spegeln säjs eftersom den inte används. Den är ca 50cm i diameter, det är okänt vart den är ifrån då jag fick den i julklapp.
T shirt 2 st - Säljer två t-shirt:ar en är från Polo Ralph Lauren med camouflage mönster (se bild 1-2). En röd tröja från us polo medföljer i priset. Båda tröjorna är i väldigt bra skick (knappt använd).
Tommy Hilfiger - En piké från Tommy Hilfiger i en väldigt fin babyblue färg
Svart kavaj klänning - En svart kavajklänning som aldrig är använd. Den är svart och knäpps med knappar. Klänningen sitter väldigt fint mot kroppen.
Liknande annonser
Visa alla
Vit kort klänning med volang - Supersöt vit kort klänning från Nelly med långa puffärmar, knytning framtill. Fin till sommarn och en perfekt studentklänning. Hade precis köpt den men är för tight. Provad som ni ser endast för bilden. Prislappen sitter kvar. Lär strykas
Vit klänning med volang - Säljer nu min fina studentklänning. Endast använd på studenten. Köpt från Zalando, men säljs ej mer. Vit kortklänning i satin med omlottdesign och volangdetaljer vid axlarna. Dragkedja i ryggen. Klänningen har djup v-ringning och markerad midja. Skriv privat vid fler bilder/ frågor!
Vit klänning med volanger - Jättefin vit kort klänning med halterneck, perfekt till studenten!! Klänningen har flera lager med volanger nertill och fina broderade detaljer över hela plagget. Helt oanvänd!!! Lappen är kvar.
Fin vit klänning med volang  - Jättefin vit klänning ifrån H&M i storlek s🤎
Vit klänning med volang  - Superfin vit kortklänning från veromoda med smala axelband, volangdetaljer och diskret prickigt mönster. Klänningen har v-ringning och är perfekt för sommarens alla tillfällen. Lätt och luftig modell med romantisk känsla.
Vit klänning med volanger - Säljer en söt vit klänning med volanger på ärmarna och elastisk midja. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är tillverkad i ett lätt material. oanvänd
Vit klänning med volanger - Säljer denna supersnygga vita långklänning! Klänningen har one shoulder modell och ett fint ribbat fall. Den har flera volangdetaljer i lager längs överdelen, midjan och kjolen som ger en romantisk och elegant modell. Älskar denna! Använd en gång!
Vit klänning Volang - Vit violans klänning från Eva and lola, går och ha med eller utan Axel band 🎀
Fortsätt i appen →