Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning - Nu är det dags för mig att sälja min balklänning !! En marinblå lång balklänning från ASOS i storlek XS 🥰 Kors i ryggen och slit i benet! Perfekt lång med klackar till ☺️☺️ tyget fram är perfekt för att slippa ha en BH under!!
Balklänning - Anorlunda och cool mörkblå balklänning med svarta detaljer och spets. Köptes begagnad här på Plick. Liten reva i spetsen på ena sidan som är ihopsydd och är inget som syns. Storlek: 36 (petit). Jag är 164 cm lång och klänningen är uppsydd efter mig.
Marinblå balklänning  - En superfin mörkblå klänning som endast använts en gång och är i superbra skick💞 Köpt för 800.
Balklänning  - Oanvänd klänning! Perfekt till balen💗
Balklänning  - Mörkblå lång klänning med slits perfket nu till balen!! Inte alls använd då min bal blev inställd alltså i helt nytt skick! Står ej för frakt 💕
Balklänning - I fint skick, använd endast en gång. Marinblå långklänning
Balklänning - Helt oanvänd (prislapp finns kvar) marinblå balklänning från ASOS.  Ordinariepris: 880kr
Balklänning
Balklänning - 89 Balklänning - 90 Balklänning - 91

Balklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Marinblå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min älskade mörkblå balklänning från ASOS i storlek 36💗jag är 169cm men den passar både längre och kortare!

Selmaeldebrandt
Selmaeldebrandt
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit plisserad klänning från Zara - Sååå sjukt fin och eftertraktad klänning från Zara, aldrig använd och har prislappen kvar !!❤️❤️
Marinblå balklänning - Säljer en marinblå långklänning med paljetter och volanger. Klänningen har oneshoulder-modell, slits framtill och är täckt av glittriga detaljer och inbyggd BH. Perfekt för bal eller student. Bekväm att bära!😊
Populär Vit blommig volangklänning med v-ringning - Supersöt kort klänning i vitt med lila och blått blommönster. Klänningen har flera volanger, puffärmar och djup v-ringning. Den är figurnära upptill och har en romantisk känsla, perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet känns lätt och luftigt. Den är använd 1 gång inga defekter
Gul Zara klänning - Super in och populär Zara klänning. Använd fåtals gånger
Vit prickig kortklänning från Adoore - Superfin vit kortklänning från Adoore med v-ringning, långa puffärmar och knappar framtill. Klänningen har ett diskret prickigt mönster och markerad midja som ger en snygg siluett. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit klänning - Jättefin vit klänning, använd vid bara ett tillfälle så den är som ny💓
Vit kort klänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med v-ringning, puffiga ärmar och broderade blommor. Perfekt till studenten!🤍Helt ny och aldrig använd, storlek xxs men passar också Xs/S. Nypris 899