Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Studentklänning - Superfin studentklänning, helt ny med prislappen på, nypris 459kr, säljs inte längre hos GinaTricot, passar S/M💕
Studentklänning  - Jättefin studentklänning som jag inte ska behålla. Helt ny med prislappen kvar. Pris kan diskuteras🤍nypris 260
Studentklänning - Säljer min studentklänning från bubbleroom. Den är endast använd en gång så den är i väldigt bra skick. Nypris 599kr
Studentklänning - Säljer min skolanavslutnings klänning frun Cubus. Köpt förra året men används endast en gång. Köpt för 600, mitt pris 400 men går att diskutera. Perfekt för sommarn,studenten Elelr skolanslutningen💗
Studentklänning - Säljer nu min älskade studentklänning!! Endast använd på mottagningen så är i toppen skick ❤️
Studentklänning  - Säljer min jättefina off-shoulder, studentklänning. Använd bara under studentdagen. I super bra skick. Pris kan diskuteras!
Studentklänning
Studentklänning - 89 Studentklänning - 90 Studentklänning - 91

Studentklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En sjukt fin klänning som passar perfekt till studenten, använd endast 1 gång på min student. Fick så många komplimanger, den formar kroppens kurvor och man får jätte fin rumpa ☺️ Säljer den pågrund utav att jag inte har någon användning till den mer. Om du är intresserad slå en pling så kan jag skicka bilder på hur den sitter på mig.

Sofia Berisa
Sofia Berisa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kortklänning från Hello Molly - Säljer nu denna jättefina populära klänningen från hellomolly. Helt oanvänd med lappen kvar😍. (Första bilden är lånad, men de sista två är mina🥰)
Gina klänning - Supersnygg svart kortklänning som alltid är slutsåld, omlott och volangdetaljer. Aldrig använd, beställde två av misstag! Kan såklart sänka pris vid snabbt köpt! Kontakta mig innan du köper.
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Vit volangklänning med broderade detaljer - Superfin vit kortklänning med volanger och broderade hålmönster. Klänningen har offshoulder-modell med bred volang upptill och flera lager i kjolen för extra volym. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍
Gul omlottklänning med volanger - Superfin ljusgul eftertraktad kortklänning med volanger och oneshoulder-modell. Klänningen har flera lager och en snygg omlottkänsla som ger extra volym. Den är från zara!!