Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå klänning - Fin blå klänning från NA-KD. Endast provad. 150kr inkl frakt
Blå klänning  - Blå klänning från nakd med knappar och slits
Blå klänning  - Super fin blå klänning i mycket bra skick. Hittar tyvärr inte storleken men den sitter som storlek S🫶
Blå klänning - Säljer en super fin klänning från saint tropez med fina detaljer och mönster, säljer då den inte är min stil, super skön till sommaren❣️
Blå satin klänning  - Säljer denna blå satin klänning från NA-KD. Som är slut i alla storlekar. Har två st (en strl 34) & (en strl 36). Sätter sig fint på kroppen och har en slits baktill. Aldrig använda med prislapparna kvar. Hann ej returnera.
Blå klänning - Aldrig använd klänning med lappen kvar. Skulle säga att den är en liten s.
Blå klänning  - Säljer denna blåa klänningen. Helt ny och ej använd, endast provad. Den har öppen rygg. Köparen står för frakten.
Blå klänning
Blå klänning  - 89 Blå klänning  - 90 Blå klänning  - 91

Blå klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Marinblå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd vid ett tillfälle! Helt i nyskick.

Frida Sundgren
Frida Sundgren
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit plisserad volang klänning  - INTRESSEKOLL!! På denna så fina och sjukt eftertraktade klänningen från Zara, endast använd vid 1 tillfälle!!  Säljer endast vid bra pris så kom med prisförslag!!  ❤️❤️
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
Maje klänning - Klänning från Maje i storlek xs/s (fr36) mycket fint skick. Fin för tex student eller konfirmation. Uthyres 3 dagar för 1750kr🦢
Ljusblå långklänning med spetsdetaljer  - Superfin ljusblå långklänning från JJ's House med tunna axelband, v-ringning och vackra spetsdetaljer. Kjolen är i flera lager tunn tyll. Snörning i ryggen för perfekt passform. Skriv till mig vid instresse om ni har några funderingar på mått osv.
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️
Vit spetsklänning med volangärmar - Superfin vit kortklänning i spets med blommigt mönster och volangiga axelband. Klänningen har en luftig och loose passform, perfekt för varma dagar. Söt och romantisk stil med v-ringning och detaljerade kanter. Ingen synlig dragkedja eller knappar.
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.