Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit klänning
Vit klänning - 89 Vit klänning - 90 Vit klänning - 91

Vit klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: MADLADY
Färg: Vit

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Från Madlady i storlek xs men passar mig som bär storlek s vanligtvis, går att knyta beroende på passform. Nyskick utom en liten slitning på bandet. Superfin som studentklänning!

Sara
Sara
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit klänning  - Super fin vit klänning att exempelvis ha till studenten, konfirmation eller bara sommaren
Vit klänning  - En jättefin klänning ifrån bikbok som jag bara använt en gång! Köpte för typ 500kr
Vit klänning  - Endast använd en gång på skolavslutning
Vit klänning - Vit klänning med v-ringning, trekvartsärmar och broderade blommor längst ner. Passar xs/s!
Vit klänning  - Säljer min jättefina sommarklänning i US 0, motsvarande passar mig med xs. endast använd på studenten. Nypris 800+tullen
Vit klänning - Klänningen har aldrig blivit använd och jag säljer eftersom att jag råka köpa fel. Orginalpris på klänningen är 249kr men jag säljer för 150kr❤️Klänningen är i storlek XS men passar som en S. Skriv gärna för fler frågor eller bilder.🫶
Vit klänning  - Säljer min skolavslutningsklänning från Sisters point då jag inte kommer använda den mer, endast försiktigt använd en gång.
Vit klänning - Vit klänning, använt en gång. Inga defekter, stl xs.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång