Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Studentklänning - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med broderade blommor, v-ringning och vida långärmar. Klänningen har öppen rygg och är perfekt för sommar eller student! Lånade bilder!!
Studentklänning - Det är med stor sorg jag nu bestämt mig för att sälja vad jag trodde skulle bli min studentklänning pga att den var för kort för mig. Klänningen är från oh polly i modellen edita. Den är endast testad och axelbanden följer självklart med! Köpt för ca 1600kr. Skriv för mer info eller bilder🫶🏻🌸bud går bra!
Studentklänning  - Säljer min studentklänning använd en gång endast till utspringet så den är i bra skick!
Studentklänning  - Säljer min vita klänning perfekt till studenten eller avslutning! Skriv för fler frågor ❤️
Studentklänning - Helt oanvänd studentklänning från DM retro, köpt förra året. Storlek XS men passar S också🫶🏻
Studentklänning  - Säljer min jättefina off-shoulder, studentklänning. Använd bara under studentdagen. I super bra skick. Pris kan diskuteras!
Studentklänning  - Super fin studentklänning i storlek 38 men passar mig som har s!
studentklänning
studentklänning - 89

studentklänning

Storlek: XXL
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

vit klänning till student eller annat. använd en gång!

Gabbi Andersson
Gabbi Andersson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med smala axelband - Säljer en rosa kortklänning med smala axelband och flera lager volanger. Klänningen har en feminin siluett med markerad byst och är tillverkad i ett lätt, plisserat tyg som ger ett luftigt intryck. Perfekt för varma dagar eller sommarens tillställningar.
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Maje klänning (linkande) - Säljer en Maje LIKNANDE klänning från North Attire men skulle säga att de är näst intill identiska. Klänningen passar perfekt för studenten eller bara för att ha i sommar eller utomlands!
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
Vit prickig offshoulder klänning - Säljer en söt vit kortklänning med svarta prickar och volangdetaljer. Klänningen är axelbandslös och har tre stora volanger som baktill har tyll. Klänningen är använd fåtal gånger🌷
Svart cocktail klänning new fast - Så snygg klänning i storlek 34 men skulle säga den passar 36 också💞💞
Vit kort klänning med spetsdetaljer - Supersöt vit kort klänning perfekt till studenten💕Den har några lösa trådar vid midjan men inget som syns och går att klippa bort, hon jag köpte av sa det skulle vara så.