Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
wrap klänning - sparsamt använd
Wrap tie klänning storlek S - Söt sommarklänning. Storlek S men skulle mer säga XS.
Klänning (storlek S) - vit klänning från Shein, endast prövad. Säljer då den inte passade mig. Passar perfekt för tex studenten. Orginalpris 169kr.
Vit klänning i storlek XS/S - Vit klänning använd bara en gång! Storlek XS/S  Nypris: 499 SEK
Vit klänning i storlek XS-S - Snygg vit axelbandslös klänning med smala axelband och figurnära passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en enkel och stilren design som gör den lätt att matcha med olika accessoarer. Säljer den för att den inte har någon användning.
Klänning storlek S - Är en jättefin klänning som jag tyvärr inte kan ha på mig längre. Passar även folk som köper XS. Leverans kan snackas om
Wrap tie klänning storlek XS/S
Wrap tie klänning storlek XS/S - 89 Wrap tie klänning storlek XS/S - 90 Wrap tie klänning storlek XS/S - 91

Wrap tie klänning storlek XS/S

Storlek: XS/S
Kategori: Klänningar

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt sommarklänning från Pull&bear. Storlek M men skulle mer säga XS/S. Färgen är mörkblå med vita blommor. Köparen står för frakt.

Alicefredin
Alicefredin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusblå långklänning med snygg volang på axel - Säljer en ljusblå långklänning med volangaxelband och v-ringning. Klänningen har öppen rygg med knytband och volang i kjolen. Perfekt för 9:ans bal eller student och längden passar om du är ca 1.60 cm.
Rosa balklänning  - Jag säljer denna superfina rosa balklänningen, den passar verkligen perfekt till balen och har en jättefin detalj i ryggen! Klänningen är slut på hemsidan därav priset🥰
Klänning zara - Superfin axelbandslös vit miniklänning med stor rosettdetalj framtill och långa band som hänger ner. Klänningen har en stilren och elegant look med rak passform och är perfekt för sommarens alla tillfällen.
 volangklänning - Supersöt kort rosa klänning med volanger!!! Perfekt till sommarn
Ljusblå långklänning med snörning - Säljer en ljusblå långklänning i glansigt satinliknande material. Jag är 160cm lång och var en 6cm klack. Klänningen har v-ringning, smala axelband och öppen rygg med snygg snörning. Kjolen är vid och faller fint ner till golvet, perfekt för bal eller student.
gul långklänning från peppermayo  - Supersnygg klänning i ljusgul färg med offshoulder och twistad detalj vid bysten. Klänningen har en figurnära passform och är axelbandslös, perfekt inför balen eller liknade! Helt ny med lappar och allting kvar, endast provad en gång!
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!