Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: Small
Kategori: Klänningar
Märke: Pull & Bear
Färg: Flerfärgad

129 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin och bekväm blommig klänning med stretchigt material. Aldrig använd så helt i nyskick!

Tilde
Tilde
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning  - Fin lång klänning av silke, som passar sommaren jättebra, passar inte för en med stora bröst. Väldigt lätt i vikt. Ej använd bara testad. Prislappen är kvar
Klänning - Superfin klänning från Pull & bear, låg rygg och en rosett fram som går att justera öppenheten fram. Funkar för alla tillfällen! Bra skick.
Klänning.  - Jättefin blommig klänning från pull and bear i nyskick!
Mönster klänning - Pris kan diskuteras vid snabb affär eller köp av flera varor🤍
Klänning - Klänning från pull and bear använd en gång
Klänning - En kort sommarklänning med knyte vid axlarna ich dragkedja i ryggen. Är knappast använd.
Klänning - Använd 1 gång
Klänning- S Kimchi Blue - Superfin kort klänning i polyester (men ser ut/känns som satin) i storlek S. Lårhög på mig (176cm). Endast använd en gång, superfint skick men har 2 mindre små ”repor” på framsidan som inte är synliga om man inte tittar mycket nära. :)
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s