Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Tuzzi sommarklänning
Tuzzi sommarklänning - 89 Tuzzi sommarklänning - 90 Tuzzi sommarklänning - 91

Tuzzi sommarklänning

Storlek: S-L
Kategori: Klänningar
Färg: Gul

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skulle säga att den passar S-L. För mig är den tajt över bröstet. Den är i väldigt bra skick. Använd ett fåtal gånger.

Anna-Ella Chevallerau
Anna-Ella Chevallerau
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
sommarklänning - såååå snygg sommarklänning maxi köpt utomlands för ca 800 kr i fint skick passar s/m
Sommarklänning - As söt klänning som inte kommer till användning!
Mönstrad klänning från Tuzzi - Säljer en färgglad klänning från Tuzzi med ett unikt mönster i blå och gröna toner. Klänningen är ärmlös och har en lätt A-linjeform. Materialet består av bomull och siden, vilket ger en lyxig känsla. Perfekt för sommarens varma dagar!
Sommarklänning - Jättefin långklänning med en söt volang!
Sommarklänning  - Supersöt sommarklänning i satin från zara! Köpt för nåra år sen men i fint skick, perfekt till midsommar💕
Sommarklänning - Säljer denna jättefina klänning från newyoker, super fin och perfekt till sommaren🩷öppen rygg och aldig använd
 sommarklänning  -  en jättefin sommarklänning. Sitter jätteskönt på och är lite kortare. Från Ginatricot❤️ hör av er vid frågor eller fler bilder MVH Moa!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång