Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Svart långklänning
Svart långklänning - 89 Svart långklänning - 90 Svart långklänning - 91

Svart långklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart

170 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Svart långklänning med ”zebra mönster”, som man ser på bilder är zebra mönstret inte så tydligt. Sklänningen är i bra skick och helt oanvänd🎀 Skriv om fler frågor eller bilder!💗

Lisasofia.tb
Lisasofia.tb
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans 100% naturligt aktiva ingredienser  - Beskrivning: Mörka straight jeans med brons knappar. Tydliga sömmar och bra material. Skick:  Oanvända och har inga slitningar eller sömmlossar.  Storlek:  Jag är 166 och de går ner till början av hälen.
Vit väst - Veganskt ull.  Har en fick med dragkedja på bröstet. Dragkedjorna funkar bra. Oanvänd
Svart väska - Ca 15x 20 Axelband kommer med och är enkelt att fästa
Lowwaist jeans - Low waist boothcut jeans från wrangler. Skick: bra  Säljes pga fel storlek
Mörkblå jeans - Straightlegged, lowwaist jeans. Bra skick
Baby rosa bralette - Bra skick Säljes pga fel storlek Köpt second hand
Jacka - Stickat på armarna men samma material inuti som på resten av jackan. Helt oanvänd, prislappen är kvar. Köpt från humana. Säljer för samma pris som jag köpte för.
Liknande annonser
Visa alla