Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart meshklänning med rynkade detaljer - Svart meshklänning med långa ärmar och snygga rynkade detaljer längs hela klänningen. Den har en transparent look och snygg över en outfit.
Svart rutig meshklänning med rosett - Supersöt kort svart klänning i mesh med vitt rutmönster, liten rosett vid urringningen och v-ringad hals. Korta, transparenta ärmar med vågig kant ger en extra detalj. Använd 2 gånger men för liten för mig skulle mer säga M
Mesh klänning - Klänning från H&M, aldrig använd av mig, köpt secondhand
Svart mesh-klänning  - Aldrig använd! Från NAKD. Knyter i midjan.
Svart mesh klänning från H&M  - En mesh klänning från H&M i storlek XS. Superfin till festliga tillfällen ;)
Svart och vit meshklänning med molnmönster - Säljer en svart meshklänning med vita molnliknande mönster. Klänningen har lång ärm, hög hals och är genomskinlig med en tight passform. Perfekt för att styla lager på lager eller med ett linne under.
svart meshklänning - använd endast till bild ✨för mer info sök på ”House of CB Sirene Dress”
Svart meshklänning
Svart meshklänning - 89 Svart meshklänning - 90 Svart meshklänning - 91

Svart meshklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart meshklänning från H&M i storlek M. Fint skick.

Erika Magnusson
Erika Magnusson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart väst S - Svart väst från ONLY i storlek S. Fin kvalitet och inga anmärkningar! 100 kr plus frakt.
Shein topp stl L - Fin svart topp med ”puffärmar” från Shein i storlek L. (Liten i storlek) Bara testad! 50 kr + frakt
Svarta låga converse i storlek 37,5 -  Svarta låga converse i storlek 37,5. Varsamt använda och ser nästintill nya ut! ✨ Säljer dessa för att de tyvärr är för små för mig 🥺
Vit jeansjacka från H&M - En vit jeansjacka från H&M i storlek XS. Dock oversized och stor i storleken. Använd ett fåtal gånger.
Ljusrosa klänning - En supersöt ljusrosa klänning. I storlek M från Shein. Endast testad en gång.
Vit fluffig buckethat  - Supergullig vit/cremefärgad och fluffig buckethat som tyvärr inte passade mig. Från H&M, storlek L/58! Bara testad! 🫶
Brun kjol från H&M - En brun kort kjol med svarta ränder med avtagbart band/bälte. Har även fickor! Stängs med hjälp av en dragkedja på sidan, ej stretchig. Från H&M i storlek 42. Har bara hängt i min garderob så den är endast testad ❣️
Ljusgul ribbat topp från H&M - Ljusgul och superfin ribbad topp från H&M i tjockare material. Den ser kanske mer beige ut på bild men den är typ ljusgul! 🥰  Superfint skick och normal i storleken.
Liknande annonser
Visa alla