Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Svart tight klänning
Svart tight klänning  - 89 Svart tight klänning  - 90 Svart tight klänning  - 91

Svart tight klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Filippa K
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mammas gamla Filippa k klänning, köpt för säkert 15 år sen, men fof i bra skick!

Tindra
Tindra
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tight svart klänning  - Säljer en jättesnygg tight klänning med V-ringning från märket ”Coolcat” i storlek Xs.   //Tilda
Svart tight klänning  - Svart tight klänning, står s men den är mer som en xxs tycker jag. Ärmarna är väldigt tighta på mig som brukar ha s i klänningar.
Svart tight klänning  - Bra skick, knappt använd pga fel storlek 💕
Svart tight klänning med slits - Säljer en svart, tight och kort klänning med lång ärm och slits på ena sidan. Klänningen har en rundad urringning och sitter figurnära
Svart tight klänning - En svart, tight klänning med slits där bak. Fin och väldigt basic!🩷
Svart tight klänning  - Svart tight klänning i väldigt fint skick. Liknar klänningen som är på bilden.Säljer den för den var väldigt tight på armarna på mig, brukar ha s i vanliga fall.
Svart tight klänning - Använd fåtal gånger, mycket stretch så den formar sig fint om kroppen. Storlek XS, köparen står för frakten <3
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Såå sjukt fin vit kortklänning med v-ringning och volanger!! Klänningen har snygga cut-outs i midjan och ett detaljerat virkat mönster💓 så fin till studenten!!
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗