Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Glittrig klänning
Glittrig klänning - 89

Glittrig klänning

Storlek: 32
Kategori: Klänningar
Märke: Asos

150 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Använd en gång

Josefineblomqqvist
Josefineblomqqvist
(26)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glittrig klänning  - Superfin klänning från Asos. Endast använd 1 gång. Jättestretchig passar xs-m 🩷
Lila glittrig klänning - Säljer en snygg lila glittrig klänning med ärmlös design. Perfekt för en kväll ute med vänner. Klänningen har en tight passform som framhäver figuren. Passar nu till sommaren speciellt om du är utomlands och har en bränna.
Ljusrosa glittrig axelbandslös klänning - Säljer en superfin ljusrosa kort klänning med glittriga paljetter. Klänningen är axelbandslös och har en snygg, figurnära passform som framhäver siluetten. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra sparkle.
Glittrig klänning 🩷 - Glittrig off shoulder klänning 🪩 storlek 30! Använd 1 gång
Glittrig leopardmönstrad klänning - Jättefin klänning i nyskick som endast har använts en enda gång. Den glittrar, har fina puffärmar och volanger. Storlek 36. Fraktar eller möts upp i Centrala Göteborg.
Svart glittrig klänning - Snygg svart klänning med glittriga paljetter och öppen rygg. Perfekt för en festlig kväll. Klänningen har långa ärmar och en elegant drapering baktill. Det är fråm Ados
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Bandeau klänning - Sjukt vacker bandeau klänning från Francis by si
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰