Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Hanna Schönberg x NA-KD
Hanna Schönberg x NA-KD  - 89 Hanna Schönberg x NA-KD  - 90 Hanna Schönberg x NA-KD  - 91

Hanna Schönberg x NA-KD

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning från NA-KD med öppen rygg i lurvigt material. Jäättemjuk och skön att ha på sig, passar perfekt en sommarkväll. Lappen sitter kvar på så den är oanvänd, säljer pga dålig användning. 400kr inkl. Frakt

annaangner
annaangner
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hanna Schönberg x NA-KD - Svart klänning från NA-KD, kollektion av Hanna Schönberg. Med lättare axelvaddar och blusärmar. Rejält tyg. Asymmetrisk urringning. Som ny.  (Lite vitt ludd som tyget dragit till sig vid bildtagningen - borstas av inför försäljning såklart !)
Hanna Schönberg x NA-KD - Superfin klänning från Hanna schönbergs kollektion med nakd! Slutsåld modell
Hanna Schönberg x NA-KD - Perfekt mys klänning från NA-KD x Hanna Schönberg! Säljs inte längre. Öppen i ryggen💕✨
Hanna Schönberg x Nakd - Snygg svart klänning i satin med  öppen rygg och knytning från Hanna Schönbergs kollektion med NAKD. Storlek 40, men liten i storlek så mer som en 38.
Svart ribbad långärmad klänning från NA-KD (Hanna Schönberg) storlek S - Snygg svart ribbad klänning med långa ärmar och en stilren design. Perfekt för en chic och minimalistisk look.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit kort klänning från Zara - Superfin vit kort klänning från Zara med puffärmar och v-ringning. Klänningen har broderade blommönster och en lätt volang nertill. Perfekt för studenten. Finns även dragkedja på sidan (se bild). Ingen prislapp kvar men är aldrig använd, köpt i somras.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Ljusrosa balklänning från peppermayo  - Säljer min balklänning från peppermayo, mycket fint skick, andvänd en gång. Jag är 170 och den är ner till fötterna på mig
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
klänning  - säljer då den va för liten🥲
Jeansklänning med kort ärm och knappar - Snygg jeansklänning i blå denim med kort ärm, v-ringning och knappar framtill. Klänningen har två bröstfickor och två fickor vid höfterna, samt markerad midja för en smickrande passform. Perfekt för en trendig och avslappnad look.