Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit topp från Zara - Säljer en vit topp från Zara med smala axelband och bygelkupor. Toppen har en snygg detalj med dragkedja framtill och figurnära passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit spetsklänning från Zara S - Supersöt vit kortklänning från Zara i spets med knappar framtill och knytband i midjan. Klänningen har korta ärmar och volang nertill, perfekt för en fräsch och somrig look. Materialet är bomull och ger en luftig känsla.
Zara toppar - Två toppar som man kan köpa enskilda den hel vita är i storlek S och den randiga i S också. Båda kostar 100 pris kan diskuteras.
blommig topp zara - supersöt blommig topp från zara!🩷
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit klänning från Zara, använt ett par gånger och är i storlek S
Vit spetsklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, spetsdetaljer och broderade blommor. Klänningen har omlottkänsla upptill, v-ringning och fina veckade detaljer vid bysten. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit volangklänning från Zara - Jätte fin klänning som jag tyvärr måste sälja eftersom att den inte passade mig, har endast provat den så prislappen sitter kvar!
Vit klänning från Zara - Säljer en vit somrig klänning från Zara med v-ringning och långa ärmar. Klänningen har en smockdetalj i midjan och volanger vid fållen. Använd fåtal gånger
Vit topp från Zara
Vit topp från Zara - 0 Vit topp från Zara - 1 Vit topp från Zara - 2

Vit topp från Zara

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt topp från Zara med tunna axelband och lätt rynkad byst. Toppen har en figurnära passform upptill och något utsvängd kjol nertill. Smock i ryggen och dragkedja i sidan gör den enkel att ta på. Perfekt för alla tillfällen!

Anna
Anna
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zadig Voltaire väska - Hej! Säljer denna Zadig Voltaire väska. Använd fåtal gånger. Väskan heter "nano soft savage rock clutch".  Nypris: 3800 kr  (Bud pris går att diskutera)
Grå stickad tröja By Malene Birger - Supermjuk och fluffig grå stickad tröja från By Malene Birger. Tröjan har rund halsringning, lång ärm och är tillverkad i en lyxig mix av alpacka, ull, polyamid och elastan. Perfekt för lager på lager under kyliga dagar.
Grå stickad kofta från Zara - Mysig grå stickad kofta från Zara med snygga guldknappar framtill och två stora fickor. Koftan har v-ringning, lång ärm och en loose passform som ger en chill vibe. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt eller linne.
Grå omlottshorts från Zara XS - Stilrena grå/beiga shorts från Zara i omlottmodell med diskreta fickor bak. Klassisk design med hög midja och dragkedja i sidan. Perfekta för en clean och snygg look. Materialet känns mjukt och har en lätt stretch.
Vit ribbad offshoulder topp Massimo Dutti - Säljer en snygg vit offshoulder topp från Massimo Dutti i storlek S. Toppen är ribbad och har en croppad passform som sitter tight. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en twist. Materialet är mjukt och stretchigt för skön känsla.
Guldörhängen med kristall från Caroline Svedbom - Snygga örhängen från Caroline Svedbom med gnistrande runda kristaller infattade i guldfärgad metall. Perfekta för att ge din look lite extra bling! Levereras i original ask.
Guldörhängen med droppformade pärlor från Edblad  - Snygga örhängen i guldfärgad metall med droppformade vita pärlor. Klassisk design med modern twist, perfekta för att lyfta vilken outfit som helst från märket Edblad. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlösa smycken med det lilla extra.
Svart spetsklänning från Mango - Svart kortklänning från Mango med fina spetsdetaljer och knappar framtill. Klänningen har trekvartsärm, hög hals med spets och ett lätt, luftigt tyg i bomull. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och en klassisk look.
Vit kortklänning från Zara - Stilren vit kortklänning från Zara med draperad halsringning och lös passform. Klänningen har korta ärmar och är tillverkad i ett mjukt, lätt tyg som ger ett elegant fall. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och modern stil. Klänningen är använd en gång och är därför i ett super skick💗💗
Guldig ribbad stickad linnetopp - Säljer en guldig ribbad stickad linnetopp med breda axelband och figurnära passform. Toppen har en enkel och stilren design. Materialet är mjukt och stretchigt.
Liknande annonser
Visa alla