Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning  - Aldrig använd!!! Valde en annan till balen💕💕
Balklänning - Balklänning från Scala, endast använd en kväll. Sjal ingår.
Balklänning  - Jättefin balklänning som är använd 1 gång, är 169 och den va perfekt i längd
Balklänning  - Säljer min superfina axelbandslösa rosa/lila balklänning. Klänningens färg är mest lik första bilden, den är inte lika neon som den ser ut på sista. Den har bara använts ett fåtal gånger så i superbra skick!
Balklänning  - En exklusiv balklänning/festklänning köpt i butik i Stockholm/södertälje (minns ej vilken) nypris: 7800kr
balklänning - Balklänning som köptes på weddingcastle i barkarby 2021. Den har sedan dess hängt i garderoben. Den är använd en kväll, väldigt bra skick. däremot lite smutsig ner till då den var väldigt lång på mig, går att korta ner hos skräddare🙌🏼
Balklänning  - Säljer min balklänning då den inte används längre, endast använd 1 gång och är i mycket bra skick. Färgen är mer ljusrosa i verkligheten men framkommer inte på bild.
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90 Balklänning  - 91

Balklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: JJ’s house
Färg: Rosa

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min älskade balklänning som jag använt en gång på min bal i nian🫶 Superfin knytning i ryggen och fin brodering på bröstet. Köpt för 1800kr på JJ’s house💓

elina backlund
elina backlund
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad väst - Säljer min stickade väst då den inte används. Använd fåtal gånger och är i mycket fint skick🫶
Grön topp - Superfin topp köpt i spanien
Glittrig fest topp  - Silverglittrig topp från NewYorker som jag använt en gång på min inspark. Knyts där bak💓
Klänning - Så söt klänning från H&M som köptes förra sommaren. Toppskick och jättefin passform🩷
Svart topp  - Säljer denna svarta toppen från Zara som jag köpte förra sommaren. Fint skick🫶
Liknande annonser
Visa alla