Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa ribbad cut out-klänning Bershka - Rosa ribbad klänning från Bershka med vita kanter, cut out-detaljer i midjan och en snygg öppning framtill vid halsen. Klänningen har en tight passform och går nedanför knäna. Älskar men kommer tyvärr inte till användning tillräckligt ofta, använd 2 gånger.
Cut out klänning - Ursnygg klänning, men använder inte längre! Är avklippt för att vara en kortare modell då den innan va en lång klänning, men inget som ser konstigt ut
🩷 Rosa Glittrande Klänning Cut-out - ✨ Rosa glittrig kortklänning med paljetter och cut-out framtill söker nytt hem. Använd fåtalet gånger. Skön, vacker och hänger sen tid tillbaka bara i garderoben. Passar mig perfekt, som bär storlek S/36. ✨✨
Glittrig rosa cut out klänning Emilon - Snygg glittrig rosa kortklänning från oh poppy med cut out-detaljer i midjan och breda axelband. Klänningen har en figurnära passform upptill och utsvängd kjol, perfekt för dig som vill sticka ut. Materialet är glittrigt och ger en festlig känsla. Den är även stretchig, flera ”lager” och lite tungare som ger en lyxig effekt. Prislappen kvar och ALDRIG använt den förutom när jag tog bilden, skysterbar i axel banden och har även en dragkedja vid höften om det behövs, spännet i bak sitter bra!!!!!!
Rosa kortklänning med cut-out och puffärm - Söt rosa kortklänning med puffärmar. Klänningen har en ringformad detalj vid bysten, smockad rygg och volang i kjolen. Perfekt för sommarens alla tillfällen.och ger en romantisk vibe. Storlek 158 men jag skulle säga att den är i storlek S men passar många eftersom att den är så stretching.
Lång rosa klänning med slits och cut-out - Säljer en lång klänning i stark rosa med tunna axelband och snygg cut-out detalj i ryggen. Klänningen har en slits ibak för extra vibe och är gjord i mjukt, stretchigt material som sitter skönt. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och cool design.
rosa klänning - Snygg kort rosa klänning med smala axelband och v-ringad hals. Klänningen har en enkel, figurnära passform och är perfekt för dig som vill sticka ut. Har aldrig använts därav är lappen kvar!
Rosa klänning  - Balklänning size xs/s
Rosa cute klänning
Rosa cute klänning - 89 Rosa cute klänning - 90 Rosa cute klänning - 91

Rosa cute klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Mondo
Färg: Rosa

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek small lite 00-tals stil, köpt här på plick, väldigt söt klänning! Pris kan diskuteras🩷

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vita ballerinaskor med nitar och spänne - Säljer ett par vita ballerinaskor från Duffy med spetsig tå och stora silvriga spännen dekorerade med nitar.
Svarta ballerinaskor med spänne från Duffy - Helt nyskick! Snygga svarta ballerinaskor från Duffy med spetsig tå och coola silvriga detaljer. Skorna har ett brett band med metallhål och ett stort spänne framtill som ger en edgy vibe.
Vinröd dunjacka från Canada Goose - Snygg vinröd dunjacka från Canada Goose med pälskantad huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och justerbar huva. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt varm.
Liknande annonser
Visa alla