Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit polotröja från Zara - Säljer en stilren vit polotröja från Zara. Tröjan är i ett mjukt material och har långa ärmar. Perfekt för en minimalistisk look.
Beige ribbad polotröja - Säljer en stilren beige poloklänning med ribbad struktur. Klänningen har långa ärmar och en hög krage som ger extra värme. Perfekt för kyliga dagar! Använt endast två gånger pga känner mig obekvämt av polon.
Vit ribbad klänning - Säljer en superfin vit ribbad klänning med korta ärmar. Den har en tight passform som framhäver figuren och är perfekt för både vardag och fest. Klänningen är gjord i ett mjukt och stretchigt material som gör den bekväm att bära hela dagen.
Vit ribbad långklänning - Säljer en vit långklänning från H&M i ribbad polyester.  Klänningen har en öppning på sidan. Klänningen har en axelbandslös stil och ett coolt snitt vid midjan som ger en modern vibe. Perfekt för dig som gillar trendiga och stilrena plagg.
Ribbad klänning - Jättefin vit ribbad klänning från Misslisibells x Nakd. Använd ett fåtal gånger. Skriv för fler bilder🌸
Ribbad polotröja
Ribbad polotröja - 89 Ribbad polotröja - 90

Ribbad polotröja

Storlek: M
Kategori: Klänningar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit ribbad polotröja i tunt material som passar bra nu på våren. Sparsamt använd. Storlek M passar även S. Fler bilder finns.

Malva Ingemarsson
Malva Ingemarsson
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken